جمعه, 22 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 48
 بازدید امروز : 1437
 کل بازدید : 3471679
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > بلژیک > زبان تحصیل در بلژیک 
زبان تحصیل در بلژیک

سلام دوستان، یکی از سوالاتی که قبل از تصمیم نهایی همیشه ذهن شما رو درگیر میکنه این هست که زبان تحصیل فلان دانشگاه / فلان رشته / فلان کشور چی هست. بی شک جواب رو میدونید ولی مطمئن نیستید .

دوستان زبان تحصیل در هر کشوری در دانشگاه ها و مدارس آن کشور  ، به زبان رسمی آن کشور (بومی)و بعد انگلیسی هست . حال در بلژیک چگونه هست؟

زبان تحصیل در بلژیک،  هلندی، آلمانی و فرانسوی می باشد. و تحصیل در بلژیک به زبان انگلیسی نیز مقدور می باشد. در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بلژیک بدون مدرک زبان ممکن است و حتی  در برخی از دانشگاه ها مدرکک زبان الزام نیست . چرا؟ این رو تجربه ما میگه . به چرای این موضوع فکر نکنید که کم کم داره دیر میشه و نوبت آماده سازی مدارکتون واسه ،اپلای دانشگاه در بلژیک، هست . در این بخش هم دوست داشتید به ما ایمیل/تماس/اسکایپ بزنید که بتونیم کمکتون کنیم تا به هدفتون سریعتر برسید.

جهان تحصیل/امیر-ادمین/بلژیک

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com