سه شنبه, 12 نوامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 183
 بازدید امروز : 686
 کل بازدید : 3749978
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > بلژیک > زبان تحصیل در بلژیک 
زبان تحصیل در بلژیک

سلام دوستان، یکی از سوالاتی که قبل از تصمیم نهایی همیشه ذهن شما رو درگیر میکنه این هست که زبان تحصیل فلان دانشگاه / فلان رشته / فلان کشور چی هست. بی شک جواب رو میدونید ولی مطمئن نیستید .

دوستان زبان تحصیل در هر کشوری در دانشگاه ها و مدارس آن کشور  ، به زبان رسمی آن کشور (بومی)و بعد انگلیسی هست . حال در بلژیک چگونه هست؟

زبان تحصیل در بلژیک،  هلندی، آلمانی و فرانسوی می باشد. و تحصیل در بلژیک به زبان انگلیسی نیز مقدور می باشد. در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بلژیک بدون مدرک زبان ممکن است و حتی  در برخی از دانشگاه ها مدرکک زبان الزام نیست . چرا؟ این رو تجربه ما میگه . به چرای این موضوع فکر نکنید که کم کم داره دیر میشه و نوبت آماده سازی مدارکتون واسه ،اپلای دانشگاه در بلژیک، هست . در این بخش هم دوست داشتید به ما ایمیل/تماس/اسکایپ بزنید که بتونیم کمکتون کنیم تا به هدفتون سریعتر برسید.

جهان تحصیل/امیر-ادمین/بلژیک

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com