سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1267
 بازدید امروز : 157
 کل بازدید : 3469594
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
تماس فوری-نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی >  آمریکا > کانادا > مدرسه خصوصی دخترانه 
مدرسه خصوصی دخترانه

مدرسه خصوصی دخترانه سنت مارگارت در ویکتوریا کانادا:

مدرسه سنت مارگارت، نمونه عالی مدارس دخترانه در کانادا

مدرسه بین المللی سنت مارگارت در محوطه ای بسیار زیبا (نزدیک ۹۰۰۰۰ متر) در شهر مدرن و زیبای ویکتوریا در ایالت بریتیش کولومبیا تاسیس شده، مدرسه ای است فقط دخترانه، خصوصی، و وابسته به هیچ مذهبی و فرقه ای نمیباشد و علاوه بر کلاسهای روزانه، "بوردینگ" یا اقامت در خوابگاه دخترانه هم ممکن میباشد. سنت مارگارت که از قدیمیترین مدارس مستقل این ایالت میباشد، بیشتر از ۱۰۰ سال است که دوشیزگان را برای موفقیت زندگی و شغلی آماده میکند. شعار این مدرسه "خدمت و محبت" میباشد و هدف آن ایجاد تعالی و قدرت فکری و روحیه قوی در دانش آموزان میباشد. مدرسه که از کلاس اول تا دوازدهم را ارائه میکند در مقطع ابتدایی و راهنمایی در شش سال پیاپی اولین رتبه را در ایالت کسب کرده و در مقطع دبیرستان از اکثر مدارس خصوصی و دولتی نمرات بالاتری کسب کرده است. سنت مارگارت علاوه بر کلاسهای عادی، کلاسهای پیشرفته و همچنین بهترین کلاسهای زبان انگلیسی را برای دانشجویان مهاجر ارائه میکند.


آماری از عالی ترین کیفیت و محیط آموزشی در مدرسه سنت مارگارت

۹۷% فارغ التحصیلان مدرسه سنت مارگارت در دانشگاههای معتبر دنیا به تحصیل ادامه میدهند (بعضی با بورس). فقط در ۲ سال گذشته بیشتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار بورسیه تحصیلی ورود به دانشگاه به فارغ التحصیلان مدرسه سنت مارگارت اعطا شده است. بسیاری از فارغ التحصیلان گذشته مدرسه سنت مارگارت اکنون در زمینه های علوم، تجارت، مهندسی و علوم انسانی از نخبگان جهانی میباشند. امروزه مطالعات و تحقیقات جدید نشان داده اند که بی شک فارغ التحصیلان مدارس دخترانه (تمام دختر) که از امکانات خوبی برخوردار باشند (نظیر سنت مارگارت) در اکثر رشته ها و بخصوص در علوم و ریاضیات از فارغ التحصیلان مدارس مختلط (پسر و دختر) کارنامه ای بهتر و معلومات و پیشرفتهایی بیشتر دارند و لیاقتشان و احتمال ورودشان به دانشگاههای بهتر (حتی با بورس) بیشتر است.

مدرسه و خوابگاه دختران در سنت مارگارت

خوابگاه دختران سنت مارگارت از سیستم ایمنی ۲۴ ساعته برخوردار بوده و در هر اطاق فقط ۲ دانش آموز ساکن میباشند و دستشویی و حمام مجزا دارد. سالن بزرگ و زیبای نشیمن خوابگاه که نزدیک آشپزخانه میباشد برای گردهمایی دوستان، استفاده از آشپزخانه و سایر فعالیتهای گروهی و یا استراحت در محیط نشیمن میباشد. ساکنان خوابگاه بطور انحصاری از مزایای زیر برخوردارند:

  • پزشک و پرستار خانم مقیم در خوابگاه
  • معلمین خصوصی برای کمک به آمادگی روز بعد
  • غذای با کیفیت عالی در سالن الکسیس، از نوع غذای محلی یا کشورهای مختلف
  • "مادر خوانده" های مهربان و تعلیم داده شده برای هر گونه کمک به دانش آموزان
  • کلاسهای خصوصی و محل نمرین خصوصی هنر و ورزش در محل خوابگاه
  • سرویس حمل و نفل خصوصی مدرسه سنت مارگارت هر آخر هفته (روز تعطیل) به مرکز شهر ویکتوریا
سالن ورزش مدرسه سنت مارگارت
طبیعت زیبای اطراف مدرسه سنت مارگارت

ویزای کانادا

برای تمام دانش آموزانی که در سنت مارگارت پذیرفته شوند، مدیریت مدرسه تمام مدارک لازم را برای اخذ ویزا از نزدیکترین سفارت کانادا، فراهم و ارسال میکنند.

ارتباط و تماس با سنت مارگارت

 

  • Address: St. Margaret's School , 1080 Lucas Avenue, Victoria, British Columbia, V8X 3P7, Canada
  • Email: jahantahsil@gmail.com
  • Phone: 46-76 519 680
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com