يكشنبه, 21 آوريل 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1564
 بازدید امروز : 143
 کل بازدید : 3487078
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > خوابگاه دانشجویی در آلمان 
خوابگاه دانشجویی در آلمان

سلام دوستان

من رزا که در آلمان مشغول تحصیل هستم . سعی می‌کنم از تجربیاتم تو‌موضوعات مختلف اینجابنویسم، امیدوارم که مفید باشه.

به نظر من یکی از مسائل مهم برای همه کسانی که‌ قصد‌ ادامه تحصیل در خارج از جایی که زندگی می‌کنند دارند، محل اقامت هست. یکی از این جاها خوابگاه های دانشجوییه که انواع مختلفی هم دارند. اعم از خوابگاههای دانشگاه تا خوابگاههای خصوصی، یک‌نفره تا بیشتر از یک‌نفره و عمومی، ارزون و معمولی تا گرون و با امکانات بیشتر.

تجربه خودم و دوستان نشون داده که بعد از گرفتن پذیرش، یکی از مهمترین کارایی که باید انجام بشه درخواست برای رزرو اتاق تو خوابگاهه که معمولا به صورت آنلاین انجام میشه(به قسمت studentenwerk در سایت دانشگاه رجوع شود).

چون تعداد دانشجوها  در لیست انتظار زیاده. با این کار هم صرفه‌جویی در زمان میشه و هم شانس بیشتری دارین که زمان ورود به شهر مورد نظر، بدون اتاق نباشین. 

مسئله بعدی متراژ و اجاره اتاق‌هاست. هر نفر یک اتاق مجزا خواهد داشت که متراژش  حداقل حدود ۱۲ متر است. حالا ممکنه بزرگتر باشه و آشپزخونه و سرویس بهداشتی شخصی هم‌ داشته باشه(اتاق تک نفره یا Einzel)، ممکن هم هست که یکی از این دو سرویس یا هردو، بین دو یا چند نفر مشترک باشه(WG: Wohngemeinschaft). اجاره هم علاوه بر متراژ،  به ایالت و شهر هم بستگی داره و جنوب آلمان هم گرونتر از جاهای دیگه‌ست. به عنوان مثال در ایالت نوردراین-وستفالن  ۲۰۰ تا۳۵۰ یورو هزینه خوابگاه‌هاست که اغلب شامل هزینه برق و انرژی هم میشوند. لازم به ذکره که علاوه بر اجاره ماهانه، هنگام رزرو یا تحوبل اتاق یه مبلغی(حدود 500 الی600 یورو) به عنوان رهن از متقاضی دریافت میکنند.

چند تا عکس از خوابگاههای دانشگاه دویسیورگ-اسن رو اینجا میتونید ببینید.

رزا-آلمان- تیم دانشجویی جهان تحصیل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com