بورسیه تحصیلی در سوئد،نروژ،دانمارک،آلمان،پرتغال،اتریش،بلژیک،فرانسه

صفحات ویژه وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2118
 بازدید امروز : 834
 کل بازدید : 3399910
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اخذ بورسیه

پیام ضروری

 

صفحه اصلی >  بورسیه  > بورسیه تحصیلی انگلستان ""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""
جهان تحصیل

درود بر شما جویندگان کار در کشور دانمارک ، دوستان فهرستی که در زیر مشاهده میکنید با همکاری کاریابی های دولتی و خصوصی دانمارک تهیه شده و در اختیار تیم جهان تحصیل قرار گرفته که بعنوان نماینده پارسی زیانان بتوانیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در صورتی که حرفه و کار خود را در فهرست زیر مشاهده میکنید با ما در ارتباط باشید که مراحل اولیه معرفی شما به کارفرما را صورت دهیم.

در صورتی که بدنبال انجام مراحل اقامت دائم (گرین کارت دانمارک) هستید میتوانید، در کنار پرونده Green Card شغل مورد نظر خود را دریابید و همزمان اقدامات لازم را انجام و به مرحله Accepte  برسانید . توجه داشته باشید که هر 2 موضوع(کاری و اقامت دائم) توسط تیم جهان تحصیل برای پارسی زبانان عزیز به طور همزمان  انجام پذیر میباشد.

 جهت اخذ   گرین کارتGreen Card    کشور دانمارک باید در مجموع 100 امتیاز را کسب کنید تا جزء واجدین شرایط اداره مهاجرت باشد، در صورتیکه میخواهید شرایط خود را بررسی کنید میتوانید به لینک درخواست گرین کارت دانمارک در وبسایت مراجعه فرمایید تا از مجموع امتیازی که میتوانید کسب کنید مطلع شوید و در صورتی که 100 امتیاز را کسب کرده باشید ، تیم جهان تحصیل جهت تشکیل پرونده و شروع فرآیند مهاجرتی کشور دانمارک (گرین کارت ) میتواند در این امور همیار شما باشد.

نکته: پروسه کاری گرین کارت با پروسه ایجاد کار در دانمارک کاملاً متفاوت است و افرادی که واجد شرایط کار نیستند نمیتوان گفت که واجد شرایط گرین کارت نیستند و بالعکس.

بورسیه تحصیلی انگلستان

بورسیه تحصیلی دانشگاه شفیلد :

IC


دانشگاه شفیلد به پاس موفقیت های دانشجویان ایرانی مفتخر است که بورسیه ویژه ای را به آنها اختصاص دهد .
این بورسیه در سطوح تحصیلی زیر ارایه میشود.

کارشناسی:

دانشجویان ایرانی دوره کارشناسی طبق موارد زیر میتوانند حداکثر تا ۲۰۰۰ پوند هر ساله تخفیف بگیرند

  • ۱-اخذ پذیرش نا مشروط از دانشگاه
  • ۲-دانشجویانی میتوانند هر ۳ سال تحصیلی از این تخفیف استفاده کنند که معدلشان کمتر از ۶۰ نشود
  • ۳-این تخفیف سال اول به همه اعطا میشود
  • ۴-این تخفیف برای دانشجویان دانشکده حقوق ۱۵۰۰ پوند میباشد


دوره کارشناسی ارشد:

دانشجویان ایرانی دوره کارشناسی ارشد طبق موارد زیر میتوانند از بورسیه های زیر استفاده کنند

  • ۱-بورسیه ۱۵۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط دارند و شهریه تحصیلی آنها بین ۱۱،۴۹۰ و ۱۳،۳۰۰ پوند میباشد
  • ۲-بورسیه ۲۰۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط دارند و شهریه تحصیلی آنها بیش از ۱۳،۳۰۱ پوند میباشد
  • ۳-بورسیه ۱۰۰۰ پوندی: دانشجویانی که پذیرش نا مشروط از رشته نانو تکنولوژی (همراه دانشگاه لیدز دارند)
  • ۴-بورسیه ۶۵۰۰ پوندی: این بورسیه ویژه فقط به ۳ نفر از دانشجویان تعلق میگیرد

توجه: هر دانشجو فقط میتواند از یکی از بورسیه های بالا استفاده کند.

بورسیه ویژه ۶۵۰۰ پوندی:

این بورسیه بر اساس سابقه علمی و تحصیلی دانشجویان اعطا میشود.این بورسیه به ۳ نفر از دانشجویان ایرانی داده می شود. جهت ارسال فرم درخواست به بخش انگلیسی وب سایت مراجعه بفرمایید..

بورسیه دکترا:

دانشگاه شفیلد هیچ بورسیه خاصی را برای دانشجویان ایرانی برای دوره دکترا در نظر نگرفته است. این دانشجویان باید به صورت مستقیم با دانشکده خود ارتباط بر قرار کنند و از بورس های دانشکده استفاده نمایند.
هر چند چندین بورس برای کلیه متقاضیان دوره دکترا موجود میباشد.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com