بورسیه تحصیلی در سوئد،نروژ،دانمارک،آلمان،پرتغال،اتریش،بلژیک،فرانسه

صفحات ویژه وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1355
 بازدید امروز : 370
 کل بازدید : 3333513
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
اخذ بورسیه

پیام ضروری

 

صفحه اصلي >  بورسیه  >  اخذ بورسیه؟  درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.
جهان تحصیل

درود بر شما جویندگان کار در کشور دانمارک ، دوستان فهرستی که در زیر مشاهده میکنید با همکاری کاریابی های دولتی و خصوصی دانمارک تهیه شده و در اختیار تیم جهان تحصیل قرار گرفته که بعنوان نماینده پارسی زیانان بتوانیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در صورتی که حرفه و کار خود را در فهرست زیر مشاهده میکنید با ما در ارتباط باشید که مراحل اولیه معرفی شما به کارفرما را صورت دهیم.

در صورتی که بدنبال انجام مراحل اقامت دائم (گرین کارت دانمارک) هستید میتوانید، در کنار پرونده Green Card شغل مورد نظر خود را دریابید و همزمان اقدامات لازم را انجام و به مرحله Accepte  برسانید . توجه داشته باشید که هر 2 موضوع(کاری و اقامت دائم) توسط تیم جهان تحصیل برای پارسی زبانان عزیز به طور همزمان  انجام پذیر میباشد.

 جهت اخذ   گرین کارتGreen Card    کشور دانمارک باید در مجموع 100 امتیاز را کسب کنید تا جزء واجدین شرایط اداره مهاجرت باشد، در صورتیکه میخواهید شرایط خود را بررسی کنید میتوانید به لینک درخواست گرین کارت دانمارک در وبسایت مراجعه فرمایید تا از مجموع امتیازی که میتوانید کسب کنید مطلع شوید و در صورتی که 100 امتیاز را کسب کرده باشید ، تیم جهان تحصیل جهت تشکیل پرونده و شروع فرآیند مهاجرتی کشور دانمارک (گرین کارت ) میتواند در این امور همیار شما باشد.

نکته: پروسه کاری گرین کارت با پروسه ایجاد کار در دانمارک کاملاً متفاوت است و افرادی که واجد شرایط کار نیستند نمیتوان گفت که واجد شرایط گرین کارت نیستند و بالعکس.

اخذ بورسیه؟

درود به شما دوستان تحصیلکرده خودمون که در حال تلاش برای یک زندگی بهتر هستید .

برای رسیدن به بالاترین حد موفقیت، باید شکست در اخذ بورسیه را در آغوش بگیرید. شیرین‌ترین بورسیه  اونی است که دشوارتر باشه. اون پیروزی که عمیقاً به اون دست پیدا میکنید و به خاطرش با هر آنچه که دارید میجنگید و میخواهید همه چیز را تا لحظه نزدیک شدن به موفقیت در اون رها کنید.


سالانه  هزاران موقعیت بورسیه در رشته های مختلف، فنی و مهندسی، پزشکی و داروسازی، مدیریت و بازرگانی، علوم انسانی و رشته ای گوناگون دیگر توسط کشورهای مختلف جهان به دانشجویان با سطج های مختلف علمی و  در مقاطع آموزشی متفاوت ارایه می شه.

هدف اصلی :  این بورسه ها جهت  جذب افراد آموزش دیده از کشورهای در حال توسعه می باشد .

متاسفانه این موقعیت های طلایی توسط بسیاری از دانشجویان چینی و کشورهای دیگر ربوده شده و اکثر دانشجویان پارسی زبان ، کرد ؛ترک و عرب ایرونی سهم کمی از این موقعیت ها می برند. چرا؟

عدم موفقیت در اخذ بورسیه؟

به طور کلی عوامل زیر باعث عدم موفقیت در اخذ بورسه می شوند:

–          عدم اپلای به موقع

–          چظور میشه شروع کرد؟

–          نامه نگاری ها چطوره ؟

–           پروپورال موفق در مقاطع فوق لیسانس، دکترا و تخصص

–          عدم پیگیری در جبران  نقض مدارک

انواع بورسیه

 این بورسیه ها به صورت:

25 درصد

 50 درصد

75 درصد

و  کامل، همراه با کمک هزینه تحصیلی یا بدون کمک هزینه تحصیلی می باشند.

آیا درخواست برای بورسیه هزینه دارد؟

این مورد برای دانشگاهای مختلف فرق میکنه  . تعدادی دانشگا هها برای بررسی مدارک هزینه دریافت می کنند که معمولاً مبلغ بالایی نیست. تعدادی دانشگا هها نیز در شروع پروسه مبلغی را به عنوان ودیعه نگهداری می کنند که در صورت موفقیت در دریافت بورسیه و ثبت نام به متقاضی برگردانده می شه .

جهان تحصیل……..

نیمخوایم بگم ما همه چیز دانیم ؛ ولی اینو بگم اینقدر تجربه و اطلاعات درباره این موضوع داریم که تعداد شکست و عدم موفقیت در اخذ بورس واستون رو به کمترین درصد میرسونه .

فدای تک تک چشاتون که مطالعه کردید و با ما لحضات تصمیم گیری های بزرگتون رو share  میکنید.

جهان تحصیل/  Admin   20:45:37سه شنبه ١٥ تير ١٣٩٥

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com