سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2551
 بازدید امروز : 203
 کل بازدید : 3469640
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > دانشجو در المان 
دانشجو در المان

آلمان به طور هدفمند به دنبال جذب دانشجویان خارجی است!

درودی مجدد به شما ، در اين پست مي خواهيم به آلمان و  دلايلي كه دولت المان از دانشجويان خارجي استقبال ميكند بپردازيم.. 

بس جاي تعجب است  با وجود اينكه كشور هاي كه نظام شهريه دانشگاهي  انها براي خارجي ها رايگان است روز به روز رو به كاهش است پس چرا المان از اين دانشجويان استقبال ميكند.

يكي از مهمترين دليلي كه ميتوان به ان اشاره كرد اين است كه ، شرکت‌های آلمانی هشدار می‌دهند کمبود تکنسین و پژوهشگر کارآمد در عرصه علوم طبیعی، در آینده پیامدهایی جدی به همراه خواهد داشت. راه انداختن کارزاری تبلیغاتی برای جذب دانشجویان خارجی در دستور کار قرار گرفته است.

خوب ، کمبود نیروی متخصص در آلمان در سال‌های اخیر به یکی از معضلات جدی جامعه بدل شده و کارشناسان نسبت به پیامدهایی هشدار می‌دهند که این موضوع در آینده برای این کشور به همراه خواهد داشت.

در حال حاضر آلمان بنا بر آمار با کمبود ۵۰ هزار متخصص در رشته‌های ریاضی، انفورماتیک و علوم طبیعی دست و پنجه نرم می‌کند. به گفته ‌کارشناسان پر کردن این خلاء در آینده تنها از طریق فارغ‌التحصیلان آلمانی جبران نخواهد شد و نیاز به متخصصانی از خارج کشور قطعی خواهد بود.

به گزارش روزنامه "زوددویچه" کارفرمایان آلمانی و هنرستان‌های فنی این کشور هم اینک در نظر دارند تا با به راه انداختن کارزاری تبلیغاتی برای جذب دانشجویان خارجی تبلیغ کنند. آنها در همین راستا از تمامی ایالت‌ها خواسته‌اند تا از این کارزار تبلیغاتی حمایت کنند. این کارزار به صورت هدفمند در ۱۴۰ مدرسه آلمانی‌زبان در خارج از این کشور اجرا خواهد شد.

یکی از پیشنهادات مطرح شده، اختصاص بورسیه به دانشجویان خارجی و نیز ایجاد صندوقی است که کمک‌های مالی بخش‌‌های دولتی و خصوصی به آن ریخته شود.

طبق این گزارش از دانشگاه‌ها نیز خواسته خواهد شد تا ارائه خدمات اموزش به دانشجويان خارجي را بهبود ببخشند.

یکی از این راه‌ها ایجاد مراکزی ویژه دانشجویان خارجی در هر دانشگاه برای ترویج "فرهنگ خوشامدگویی" است. نهاد فدرال ضد تبعیض نژادی در سال ۲۰۱۳ اعلام کرد که نتایج بررسی‌های این مرکز نشان می‌دهد، دانشجویان خارجی که در آلمان به سر می‌برند، اغلب با جامعه و فرهنگ این کشور خو نمی‌گیرند.

دست‌اندرکاران این طرح می‌گویند که این مراکز علاوه بر کمک به دانشجویان برای کنار آمدن با شرایط زندگی در آلمان، پس از فارغ‌التحصیلی نیز به آنان برای ورود به عرصه كاري  کمک می‌کند.

مطالعه‌ای که در این زمینه انجام گرفته، نشان می‌دهد یک چهارم دانشجویان خارجی پس از پایان تحصیلات در آلمان می‌مانند.

تيم دانشجويي جهان تحصيل واحد المان

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com