يكشنبه, 18 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2619
 بازدید امروز : 232
 کل بازدید : 3400198
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > بيمه دانشجويي در آلمان 
بيمه دانشجويي در آلمان

درود به شما دوستان كه پذيرش تحصيلي خودتون رو از دانشگاه مورد نظر تون در المان گرفتيد و حال اماده فرآهم كردن مقدمات سفرتون هستيد ، ولي در اين پست ما به يكي از مهمترين كارهاي كه بايد قبل از حركت و ثبت نام در دانشگاه بايد انجام بديد ميپردازيم.

تمامی دانشجویان هنگام ثبت نام در دانشگاه‌های آلمان موظف هستند تحت پوشش بیمه قرار بگيرند. بدون قرارداد بیمه امکان ثبت نام در دانشگاه‌ها وجود ندارد. شرکت­های دولتی بیمه در آلمان تعرفه­های مناسبی برای دانشجویان در نظر می‌گیرند.

درباره "بیمه درمانی دانشجویی" (studentische Krankenversicherung) در آلمان یک نکته روشن و مهم است و آن این که دانشجویان بدون داشتن قرارداد بیمه نمی­توانند در دانشگاه ثبت نام کنند. این شرایط شامل دانشجویان راخلي و خارجی می­شود.

دانشجویان خارجی می­توانند با پرداخت حق بیمه دانشجویی از امکانات سلامتی و بهداشتی در آلمان استفاده کنند. دانشجویان خارجی موظف هستند، پیش از ثبت نام در دانشگاه، گواهی مربوط به بیمه دانشجویی را به دانشگاه ارائه کنند.

پرداخت تعرفه دانشجویی بیمه تا پایان سی سالگی:

شرکت­های بیمه دولتی در آلمان وظیفه دارند، دانشجویان را تا پایان سی سالگی یا تا پایان چهاردهمین ترم تحصیلی در دانشگاه با تعرفه­های دانشجویی و ارزان قیمت بیمه کنند.

اگر سن شما از سی سال بیش­تر باشد یا در طول دوران تحصیل از سی سالگی فراتر رود یا چهاردهمین ترم تحصیلی را پشت سر گذاشته باشید و هنوز تحصیل خود را به پایان نرسانده باشید، می­توانید با پرداخت تعرفه­های گران­تر به قرارداد خود با شرکت بیمه ادامه دهید.

نکته دیگر درباره قرارداد بیمه این است که آیا دانشجو می­تواند بیمه درمانی خود در کشور محل زندگی­اش را به آلمان منتقل کند یا خیر. در این زمینه می­توان از اداره بیمه در کشور محل سکونت پیش از سفر به آلمان سئوال کرد.

به عنوان نمونه کشورهای عضو اتحادیه اروپا چنین پیمانی را با آلمان به امضا رسانده­اند و از این رو بیمه درمانی این کشورها به آلمان قابل انتقال است. چنانچه کشور شما چنین پیمانی را با آلمان امضا نکرده باشد، می‌بایست درخواست قرارداد بیمه دانشجویی را در آلمان ارائه و نسبت به ثبت قرارداد اقدام کنید.

تعرفه­های بیمه برای دانشجویان در آلمان:

در حال حاضر هزینه بیمه دانشجویی با شرکت­های بیمه دولتی ماهانه مبلغی در حدود ۸۰ یورو است. این تعرفه تا سی سالگی یا تا پایان ترم چهارده تحصیلی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

مهم: پس از این زمان دانشجویان موظف هستند، تعرفه­ی دیگری برابر با ۱۶۰ یورو در ماه بپردازند. همسر و فرزندان دانشجو که به همراه وی در آلمان اقامت دارند، در صورت اثبات ناچیز بودن درآمد وی از پرداخت حق بیمه معاف خواهند بود.

دانشجویانی که به هنگام ثبت نام در دانشگاه ۲۹ سال بیشتر دارند، نمی­توانند از تعرفه بیمه دولتی بهره ببرند و می­بایست به شرکت­های خصوصی بیمه مراجعه کنند. از سوی دیگر چنانچه دانشجو مبلغ ماهانه حق بیمه خود را نپردازد، اداره بیمه فورا دانشگاه را از این امر مطلع خواهد ساخت و این حالت می­تواند به اخراج دانشجو از دانشگاه منجر شود.

چنانچه به پرسشی درباره جزئیات بیمه دانشجویی در آلمان برخوردید، می­توانید آن را علاوه بر اداره بیمه طرف قرارداد، با روابط عمومي جهان تحصيل(jahantahsil ) یا اداره امور صنفی دانشجویان، در دانشگاه محل تحصیل خود در میان بگذارید. 

بدرود/ روابط عمومي جهان تحصيل

آلمان

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com