سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2980
 بازدید امروز : 185
 کل بازدید : 3469622
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > دانشگاه صنعتی درسدن 
دانشگاه صنعتی درسدن

سلام، خلاصه و مفيد درباره دانشگاه صنعتي درسدن

۳۵ هزار دانشجوی آلمانی و خارجی در دانشگاه صنعتی درسدن به تحصیل مشغولند. مهمترین عامل جذابیت این دانشگاه، رایگان بودن تحصیل در آن است. ارائه‌ی بیش از ۱۲۰ رشته‌ی تحصیلی به متقاضیان تحصیل از دیگر نقاط قوت این دانشگاه است.

در حال حاضر ۳۳ دانشجویی ایرانی نیز در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند

دانشگاه صنعتی درسدن، در سال ۱۸۲۸ میلادی با نام مدرسه علوم فنی درسدن به جمع مراکز آموزشی در آلمان پیوست. در سال ۱۹۶۱ میلادی و با گسترش رشته‌ها و دانشکده‌ها، مدرسه علوم فنی درسدن به دانشگاه صنعتی این شهر تغییر نام یافت.

۱۲۰ رشته تحصیلی در دانشگاه صنعتی درسدن اما، تنها محدود به گرایشات رشته‌های فنی و مهندسی نیست، بلکه از سال ۱۹۸۹ میلادی و هم‌ زمان با وحدت مجدد آلمان، رشته‌های علوم انسانی، علوم اجتماعی و حتی پزشکی نیز به لیست سایر رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه افزوده شده است. دانشگاه صنعتی درسدن نه تنها بزرگترین دانشگاه ایالت زاکسن به شمار می‌آید، بلکه در بین دانشگاه صنعتی آلمان، به لحاظ وسعت و امکانات در بالاترین جایگاه قرار دارد.

- تحصیل رایگان در دانشگاه صنعتی درسدن

آنچه علاوه بر هزینه‌های پایین زندگی در درسدن نسبت به شهرهای بخش غربی آلمان، توجه بسیاری از دانشجویان را به تحصیل در دانشگاه این شهر جلب کرده است، تحصیل رایگان در دانشگاه صنعتی درسدن است. تنها پرداختی دانشجویان به دانشگاه مبلغی در حدود ۱۶۰ یورو (ترم تابستانی ۲۰۰۹) می‌باشد که شامل خدمات دانشجویی و استفاده از امکانات حمل و نقل عمومی در شهر محل تحصیل و شهرهای مجاور می‌شود.

- دانشجویان در دانشگاه صنعتی درسدن

در ترم زمستانی ۲۰۰۸/۰۹، بیش از ۳۵ هزار دانشجو در دانشگاه صنعتی درسدن مشغول به تحصیل بوده‌اند. بیش از سه هزار نفر از این تعداد را دانشجویان خارجی تشکیل می‌دهند. ماریون هله‌من، رییس بخش بین‌الملل دانشگاه صنعتی درسدن، در همین ارتباط به دویچه وله گفت، در حال حاضر ۳۳ دانشجویی ایرانی نیز در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه از لحاظ تنوع در ارائه رشته‌های تحصیلی یکی از دانشگاه‌های تراز اول در آلمان به حساب می‌آید.

- دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی

زمینه‌های تحصیلی و آموزشی در دانشگاه صنعتی درسدن را می‌توان به چهار بخش تقسیم کرد که هریک چندین دانشکده را در بر می‌گیرند. بخش علوم طبیعی که دانشکده ریاضیات و سایر علوم طبیعی به علاوه رشته‌ روان‌شناسی را شامل می‌شود، بخش علوم انسانی و اجتماعی با دانشکده‌های فلسفه، زبان وادبیات، علوم تربیتی، حقوق و اقتصاد و بخش علوم فنی و مهندسی با دانشکده‌های نظیر کامپیوتر، برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک و مهندسی عمران. به مجموع این دانشکده‌ها و رشته‌های نام برده، دانشکده پزشکی را نیز باید اضافه کرد.

 

ريگاردس/ جهان تحصيل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com