سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2894
 بازدید امروز : 127
 کل بازدید : 3469564
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > دانشگاه مارتین لوتر 
دانشگاه مارتین لوتر

درباره دانشگاه مارتين لوتر بيشتر بدانيد:

دانشجویان دانشگاه مارتین لوتر شهریه پرداخت نمی‌کنند. هزینه خدمات دانشجویی هم در این دانشگاه بسیار ارزان‌تر از سایر دانشگاه‌های آلمان است. برخورداری از امکانات وسیع پژوهشی را هم باید به فهرست محاسن این دانشگاه افزود.

- در حال حاضر در دانشگاه مارتین لوتر ۱۵۰۰ دانشجوی خارجی مشغول تحصیل هستند.

دانشگاه مارتین لوتر (Martin-Luther-Universität) در شرق آلمان، در ایالت زاکسن آنهالت (Sachsen-Anhalt) واقع شده است. قدمت این دانشگاه به بیش از ۵۰۰ سال می‌رسد. دانشگاه مارتین لوتر از ادقام دو دانشگاه واقع در شهرهای ویتنبرگ (Wittenberg) و هاله (Halle) تشکیل شده است.

تحصیل رایگان و زندگی کم هزینه

نکته‌ای که دانستن آن توجه هر علاقه‌مند به تحصیل در آلمان را به دانشگاه مارتین لوتر جلب خواهد کرد، تحصیل رایگان در این دانشگاه است. نه تنها از شهریه در دانشگاه مارتین لوتر خبری نیست، بلکه هزینه خدمات دانشجویی که پرداخت آن در دانشگاه‌های آلمان اجباری است نیز در دانشگاه مارتین لوتر بسیار مناسب، و در حدود ۷۰ یورو، در هر ترم است.

هزینه خدمات دانشجویی‌ مواردی همچون، بلیط تردد با وسائل نقلیه عمومی در شهر محل تحصیل و در مواردی در شهرهای مجاور و همچنین استفاده از سایر خدمات عمومی در دانشگاه را شامل می‌شود. هزینه مناسب برای تحصیل و زندگی، دانشجویان آلمانی و غیرآلمانی بسیاری را به فکر تحصیل در دانشگاه مارتین لوتر انداخته است. ۷۰ یورو برای تحصیل در هر ترم و اجاره خانه‌‌دانشجویی، ماهانه در حدود ۱۳۰ یورو، از نمونه هزینه‌هایی است که هر علاقه‌مندی به تحصیل در آلمان را به تحقق آرزوهایش امیدوار می‌کند.

دانشكده‌ها و رشته‌های تحصیلی

در حال حاضر در حدود ۱۶هزار نفر در دانشگاه مارتین لوتر مشغول به تحصیل هستند که ۱۵۰۰ دانشجوی خارجی را نیز باید به این تعداد افزود. به گفته مسئولان دانشگاه مارتین لوتر، در هر ترم، بر تعداد متقاضیان خارجی برای تحصیل در این دانشگاه افزوده می‌شود. آنچه در کنار هزینه‌مناسب تحصیل در دانشگاه مارتین لوتر قابل ذکر است، تنوع رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه است. ارائه ۱۸۰ رشته دانشگاهی و امکانات وسیع تحقیقاتی و پژوهشی، دانشگاه مارتین لوتر را در ردیف دانشگاه‌های تراز اول در آلمان قرار داده است.

دانشکده حقوق و اقتصاد، دانشکده پزشکی، دانشکده تاریخ و علوم اجتماعی،‌ دانشکده موسیقی و ارتباطات، دانشکده علوم تربیتی، دانشکده علوم طبیعی با رشته‌هایی نظیر زیست‌شناسی، داروسازی، شیمی و فیزیک، علوم کشاورزی، ریاضیات و علوم رایانه و همچنین مرکز علوم فنی و مهندسی، گروه‌های آموزشی دانشگاه مارتین لوتر را تشکیل می‌دهند.

- دانشجویان ایرانی در دانشگاه مارتین لوتر

مانفرد پیچلر، رییس بخش بین‌الملل دانشگاه مارتین لوتر، در ارتباط با دانشجویان ایرانی این دانشگاه  گفت: «در حال حاضر ۳۳ دانشجوی ایرانی در دانشگاه مارتین لوتر مشغول به تحصیل هستند، ۱۷ دانشجوی پسر و ۱۶ دانشجوی دختر. در بین این افراد ۱۲ دانشجوی ایرانی در مقطع دکترا تحصیل می‌کنند. رشته‌های تحصیلی آنها متفاوت است، در این بین می‌توان به رشته‌های زیست‌شناسی، دندان‌پزشکی و علوم کشاورزی اشاره کرد.»

از جمله زمینه‌های تحقیقاتی در دانشگاه مارتین لوتر، می‌توان به گرایشات متنوع در حوزه زیست‌شناسی، مواد و علوم انسانی اشاره کرد. همچنین قرار است در آینده پژوهش‌های دانشگاه در بخش‌هایی نظیر پزشکی و علوم اجتماعی نیز گسترش یابد.

جهان تحصيل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com