سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2717
 بازدید امروز : 197
 کل بازدید : 3469634
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > دانشگاه ینا 
دانشگاه ینا

درود، بر شما عزيزاني كه در دنياي مجازي ارتباطات به دنبال رفع ابهامات مهاجرتي خود هستيد:

در اين پست به معرفي دانشگاه ينا ميپردازيم، با وجود قدمت طولانی دانشگاه ینا و ارائه بیش از ۱۳۰ رشته دانشگاهی، تحصیل در دانشگاه ینا هنوز رایگان است. امکانات مناسب و از جمله برخورداری از یکی از مدرن‌ترین کتابخانه‌های اروپا، ۲۱ هزار دانشجو را به این شهر جذب کرده است.

نكته: در دانشگاه ینا تحصیل در ۱۰ رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا، به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد.

- دانشگاه فریدریش شیلر (Friedrich-Schiller-Universität Jena)، در ایالت تورینگن آلمان و در شهر ینا (Jena)، واقع شده است. این دانشگاه، از قدمتی بیش از ۴۰۰ سال برخوردار است و تاسیس آن به سال ۱۵۵۸ میلادی باز می‌گردد. دانشگاه به یاد ادیب پرآوازه آلمانی، فریدریش شیلر، نام گذاری شده است که خود در حدود ۱۰ سال در بین سال‌های ۱۷۸۹ تا ۱۷۹۹ میلادی، در دانشگاه ینا به تدریس رشته تاریخ مشغول بوده است.

- تنوع رشته‌ها و از همه مهم‌تر رایگان بودن تحصیل در دانشگاه ینا، از جمله عواملی است که بیش از ۲۱ هزار دانشجوی آلمانی و خارجی را به این دانشگاه جذب کرده است. کرنلیا دوارس، از مسوولان بخش روابط بین‌الملل دانشگاه ینا، در ارتباط با دانشجویان ایرانی این دانشگاه به دویچه وله گفت: «بر طبق آمار دانشگاه، در ترم تحصیلی جاری، ۱۷ دانشجوی ایرانی در دانشگاه ینا مشغول به تحصیل هستند.»

 تحصیل در دانشگاه ینا، بدون شهریه؟

- شهریه تحصیلی در دانشگاه ینا هنوز تصویب نشده است و متقاضیان تحصیل در دانشگاه ینا، تنها مبلغی در حدود ۱۴۰ یورو در هر ترم بابت هزینه‌های خدمات دانشجویی پرداخت می‌کنند. از جمله موارد استفاده از خدمات دانشجویی که با پرداخت این هزینه امکان‌پذیر می‌شود، استفاده رایگان از وسایل حمل و نقل عمومی در شهر محل سکونت و در مواردی در شهرهای مجاور می‌باشد.

>< این دانشگاه بیش از ۲۱ هزار دانشجوی آلمانی و خارجی را به خود جذب کرده!

  دانشکده‌ها:

دانشگاه ینا از ۱۰ دانشکده تشکیل شده است که عبارتند از: دانشکده‌ علوم اقتصاد، دانشکده الهیات، دانشکده‌های علوم اجتماعی، ریاضی و مهندسی کامپیوتر، دانشکده پزشکی، دانشکده داروسازی و زیست‌شناسی، دانشکده فیزیک و نجوم، شیمی و دانشکده حقوق.

  رشته‌ها و تحصیل به زبان انگلیسی

دانشکده‌های نام‌برده در مجموع بیش از ۱۳۰ رشته تحصیلی را در قالب مقاطع تحصیلی مختلف از جمله کارشناسی، کارشناسی‌ارشد پیوسته و ناپیوسته و دکترا ارائه می‌دهند. در بین این رشته، تحصیل در ۱۰ رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا، به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد. از میان این رشته‌ها می‌توان به میکروبیولوژی، مطالعات کشورهای آمریکای شمالی و مطالعات آلمان اشاره کرد.

 

بدرود

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com