دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2435
 بازدید امروز : 1428
 کل بازدید : 3478048
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > دانشگاه گرایفس‌والد 
دانشگاه گرایفس‌والد

سلام مجدد به شما دوستان ، از تحصيل رايگان در دانشگاه گرايفس والد با خبر هستيد!

خوب  اگر بخواهيم به اصل موضوع بپردازيم ميتوان گفت ،علاوه بر ارائه رشته‌های متنوع در دانشگاه گرایفس‌والد، تحصیل رایگان را نیز می‌‌توان از جمله عوامل محبوبیت این دانشگاه برشمرد. دانشگاه گرایفس‌والد، در رتبه‌بندی‌های دانشگاهی در کنار برترین دانشگاه‌های آلمان قرار دارد.

دانشگاه گرایفس‌والد (Universität Greifswald) در شمال شرقی آلمان و در ایالت مکلنبورگ ـ فورپومرن(Mecklenburg-Vorpommern) واقع شده است. این دانشگاه قدمتی بیش از ۵۰۰ سال دارد و تاسیس آن به سال ۱۴۵۶ میلادی بازمی‌گردد.

محبوبیت دانشگاه گرایفس‌والد در سال‌های گذشته بیشتر شده است، به طوری که تعداد دانشجویان این دانشگاه در طی ۲۰ سال گذشته سه برابر شده است. در سال تحصیلی گذشته میلادی (۲۰۰۸ / ۲۰۰۹)، بیش از ۱۱ هزار دانشجو در دانشگاه گرایفس‌والد مشغول به تحصیل بوده‌اند. در این دانشگاه اکثریت با دانشجویان دختر است با حدود هفت هزار نفر. دانشجویان پسر با تعدادی بیش از چهار هزار نفر در ترم تحصیلی ذکر شده، در دانشگاه ثبت‌نام بوده‌اند.

تحصیل رایگان و جذب دانشجویان خارجی

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه گرایفس‌والد در طی سال‌های گذشته افزایش پیدا کرده است. در حالی که در سال تحصیلی (۲۰۰۰ / ۲۰۰۱)، تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه در حدود ۴۰۰ نفر بوده است، این تعداد در سال تحصیلی گذشته به ۶۲۹ نفر رسیده است. بیشترین تعداد دانشجویان خارجی اهل کشور همسایه، لهستان هستند و در جایگاه‌های بعدی دانشجویان اهل روسیه و ویتنام قرار دارند. بنا به آمار منتشر شده از سوی دانشگاه گرایفس‌والد، نه تنها تعداد دانشجویان خارجی طی سال‌های گذشته افزایش یافته، بلکه دانشجویان آلمانی بیشتری نیز از ایالت‌های مختلف آلمان در مقایسه با گذشته تصمیم به تحصیل در دانشگاه گرایفس‌والد گرفته‌اند.

><تعداد دانشجویان دانشگاه گرایفس والد طی سال‌های اخیر سه برابر شده است.

  از جمله عوامل جذابیت تحصیل در دانشگاه گرایفس‌والد در کنار ارائه رشته‌های تحصیلی متنوع، تحصیل رایگان در این دانشگاه است. شهریه در دانشگاه‌هایی که در ایالت‌های برلین، براندنبورگ، هسن، مکلنبورگ فورپومرن و ایالت شلسویگ هولشتاین واقع شده‌اند، تا کنون تصویب نشده است. بنابراین دانشگاه گرایفس‌والد نیز از جمله دانشگاه‌هایی است که در آن، دانشجویان تنها موظف به پرداخت هزینه خدمات دانشجویی هستند. اما این هزینه نیز در مقایسه با سایر دانشگاه‌های بدون شهریه بسیار مناسب است. دانشجویان برای یک نیم سال تحصیلی تنها ملبغ ۴۰ یورو پرداخت می‌کنند.

از جمله موارد استفاده از خدمات دانشجویی که با پرداخت این هزینه امکان‌پذیر می‌شود، استفاده رایگان از وسایل حمل و نقل عمومی در شهر محل سکونت و در مواردی در شهرهای مجاور می‌باشد.

دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی

دانشگاه گرایفس‌والد از پنج دانشکده تشکیل شده است که عبارتند از: دانشکده الاهیات، دانشکده حقوق، پزشکی، فلسفه و دانشکده ریاضی و علوم طبیعی. در دانشکده حقوق، رشته‌هایی همچون حقوق و علوم اقتصاد را ارائه می‌شود. دانشکده پزشکی، رشته علوم پزشکی همچون پزشکی و دندان‌پزشکی را ارائه می‌کند و دانشکده فلسفه، رشته‌های علوم انسانی را در بر می‌گیرد. در دانشکده علوم طبیعی علاوه بر تحصیل در رشته‌های متداول این شاخه، تحصیل در رشته‌های علوم کامپیوتر نیز امکان‌پذیر است.

در مجموع امکان تحصیل در ۵۰ رشته تحصیلی در دانشکده‌های نام برده وجود دارد. علاوه بر این امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس، به زبان انگلیسی در دو رشته تحصیلی در زمینه‌های منابع طبیعی و زمین‌شناسی نیز ایجاد شده است.

 

بدرود/ جهان تحصيل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com