شنبه, 17 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3239
 بازدید امروز : 740
 کل بازدید : 3399816
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > هزينه زندگي در آلمان 
هزينه زندگي در آلمان

سلام، در اين پست درباره هزينه زندگي دانشجويي در المان بيشتر ميخوانيد:

هزینه‌های زندگی دانشجویی در آلمان عبارتند از:

  • هزینه خدمات دانشجویی (به همراه شهریه دانشجویی در دانشگاه‌هایی که پرداخت شهریه در آن‌ها هنوز الزامی است)
  • هزینه جانبی تحصیل
  • هزینه بیمه دانشجویی
  • هزینه‌های عمومی، شامل: مسکن، خوراک، پوشاک و تلفن.

خدمات دانشجویی

هزینه خدمات دانشجویی مبلغی است که دانشجویان در تمامی دانشگاه‌های آلمان موظف به پرداخت آن هستند. این مبلغ در دانشگاه‌های مختلف بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ یورو  متفاوت است. با پرداخت این مبلغ امکان استفاده دانشجویان از خوابگاه‌های دانشجویی، غذاخوری دانشگاه و در بسیاری از موارد استفاده از وسائل حمل و نقل عمومی در شهر محل تحصیل امكان پذير می‌شود.

- در کنار هزینه خدمات دانشجویی باید تأمین هزینه‌های دیگری را نیز در طول دوران تحصیل در نظر داشته باشيد مثلا ، . خرید کتاب، کامپیوتر و وسائل مربوط به آن و هزینه‌های مربوط به سفرهای علمی از جمله مخارج لازم هستند.

دانشجویان در آلمان به طور متوسط ماهانه مبلغی در حدود ۸۰۰ یورو در اختیار دارند. البته برخی از دانشجویان مبلغی کمتر در اختیار دارند و ناچار هستند، هزینه‌های زندگی دانشجویی خود را بر اساس مبلغ در دسترس تنظیم کنند.

-به طور حتم، می‌توان هزینه‌های زندگی دانشجویی را این گونه محاسبه کرد که یک سوم از هزینه‌ها برای مسکن صرف خواهد شد. هزینه مسکن در شهرهای نظیر هامبورگ، کلن، مونیخ و دوسلدورف بیش از حد متوسط، در حدود ۳۴۰ یورو ماهانه برای یک اتاق است. به طور معمول هزینه مسکن در جنوب آلمان گران‌تر از شمال و در غرب این کشور گران‌تر از شرق است.

همچنین در آلمان برای استفاده از امکانات رفاهی تخفیفی ویژه دانشجویان در نظر گرفته شده است. سینما، موزه، تئاتر و مکان‌های ورزشی با ارائه کارت دانشجویی مبلغ کمتری از دانشجویان دریافت می‌کنند. کارت دانشجویی بین‌المللی نیز که صدور آن در حدود ۱۲ یورو هزینه دارد، امکان استفاده از تخفیف دانشجویی در بسیاری از کشورها را نیز فراهم می‌کند.

سعي ميكنيم با گذشت زمان از هزينه هاي زندگي در المان بيشتر صحبت كنيم.

اميدواريم مطالب اين پست واستون، مفيد واقع شده باشد، جهان تحصيل

آلمان

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com