چهارشنبه, 20 نوامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 تماس رایگان و  سریع با تیم

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2659
 بازدید امروز : 626
 کل بازدید : 3758731
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > آلمان > ويزای دانشجویی آلمان 
ويزای دانشجویی آلمان

درود بر شما بازديد كنندگان

برای آگاهی بيشتر بعد از مطالعه وبسايت جهان تحصيل از مدارک مورد نیاز جهت ارائه درخواست ویزای دانشجویی المان می‌توانید به وب سایت سفارت آلمان در ايران مراجعه کنید.

مدارکی که غالبا برای صدور ویزای دانشجویی برای سفر به آلمان مورد نیاز است، شامل این موارد می‌شود:

  1. مدرک بیمه درمانی
  2. مدركي دال بر وضعيت ماليدرمورد وضعیت مالی در طول دوران تحصیل بايد،.  منبع تامین مخارج زندگی شما در یک سال اول اقامت مشخص شود. غالبا در این مورد می‌بایست مدرکی دال بر موجودی در حدود ۸ هزار یورو از سوی دانشجو ارائه شود.
  3. مدركي دال بر تسلط شما به زبان ألماني ( در صورتي كه نداريد و چگونه ميتوان دريافت كرد ) با ما در ارتباط باشيد( jahantahsil@gmail.com)
  4. پذیرش دانشجویی از یکی از دانشگاه‌های آلمان.

مدرك وضعيت مالي دانشجو: نوع ارائه این وجه در نمایندگی‌های آلمان در کشورهای مختلف متفاوت است. این وجه در صورت انتقال به حساب بانکی در آلمان بلوکه خواهد شد و حق برداشت متقاضی تحصیل از حساب محدود خواهد بود: در حدود ماهانه ۶۷۰ یورو.

راه دیگری نیز برای اثبات توانایی مالی داوطلب تحصیل در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد و آن ارائه تعهدنامه از سوی یکی از بستگان متقاضی مبنی بر تامین مخارج وی در طول دوران تحصیل در آلمان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات بررسی درخواست ویزای دانشجویی می‌توانید به وب سایت سفارت  آلمان در کشور محل سکونت خود مراجعه کنید.

واحد المان / جهان تحصيل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com

© Copyright 2008-2019  All Rights Reserved.