يكشنبه, 22 ژوئيه 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2345
 بازدید امروز : 142
 کل بازدید : 3335046
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > قاره اروپا > آلمان > ويزای دانشجویی آلمان 
ويزای دانشجویی آلمان

درود بر شما بازديد كنندگان

برای آگاهی بيشتر بعد از مطالعه وبسايت جهان تحصيل از مدارک مورد نیاز جهت ارائه درخواست ویزای دانشجویی المان می‌توانید به وب سایت سفارت آلمان در ايران مراجعه کنید.

مدارکی که غالبا برای صدور ویزای دانشجویی برای سفر به آلمان مورد نیاز است، شامل این موارد می‌شود:

  1. مدرک بیمه درمانی
  2. مدركي دال بر وضعيت ماليدرمورد وضعیت مالی در طول دوران تحصیل بايد،.  منبع تامین مخارج زندگی شما در یک سال اول اقامت مشخص شود. غالبا در این مورد می‌بایست مدرکی دال بر موجودی در حدود ۸ هزار یورو از سوی دانشجو ارائه شود.
  3. مدركي دال بر تسلط شما به زبان ألماني ( در صورتي كه نداريد و چگونه ميتوان دريافت كرد ) با ما در ارتباط باشيد( jahantahsil@gmail.com)
  4. پذیرش دانشجویی از یکی از دانشگاه‌های آلمان.

مدرك وضعيت مالي دانشجو: نوع ارائه این وجه در نمایندگی‌های آلمان در کشورهای مختلف متفاوت است. این وجه در صورت انتقال به حساب بانکی در آلمان بلوکه خواهد شد و حق برداشت متقاضی تحصیل از حساب محدود خواهد بود: در حدود ماهانه ۶۷۰ یورو.

راه دیگری نیز برای اثبات توانایی مالی داوطلب تحصیل در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد و آن ارائه تعهدنامه از سوی یکی از بستگان متقاضی مبنی بر تامین مخارج وی در طول دوران تحصیل در آلمان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات بررسی درخواست ویزای دانشجویی می‌توانید به وب سایت سفارت  آلمان در کشور محل سکونت خود مراجعه کنید.

واحد المان / جهان تحصيل

آلمان

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com