يكشنبه, 26 مه 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2822
 بازدید امروز : 382
 کل بازدید : 3502121
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COMصفحه اصلی > قاره اروپا > آلمان > ويزاي دانشجويي آلمان 
ويزاي دانشجويي آلمان

درود بر شما متقاضیان خارجی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان

برای سفر به این المان  در اغلب موارد به ویزای دانشجویی نیاز داريد. در این پست به نکاتی درباره درخواست ویزای دانشجویی و مدارک و نحوه ارائه آن‌ها می‌پردازیم.

كدام كشور ها براي ورود به المان نياز به ويزاي دانشجويي ندارند؟  متقاضیان خارجی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان به ویزای دانشجویی نیاز دارند. البته متقاضیان تحصیل از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهایی نظیر نروژ و سوئیس برای اقامت دانشجویی در آلمان احتیاجی به دریافت ویزا ندارند.

در صورتي كه شما موفق به اخذ پذیرش دانشجویی شديد، می‌توانيد برای دریافت ویزای دانشجویی به سفارت  کشور آلمان در کشور محل سکونت خود مراجعه کنيد.

نکته : مراحل بررسی درخواست ویزای دانشجویی ممکن است هفته‌ها و یا ماه‌ها به طول انجامد و از همین رو توصیه ميكنيم، شما هايي كه پذيرش تحصيلي خود را دريافت كرده ايد،  زمان لازم برای اخذ ویزای دانشجویی را با توجه به زمان شروع ترم تحصیلی در نظر بگيريد.

برای دریافت ویزا باید به مواردی همچون نوع مقطع تحصیلی ، کشور محل سکونت و هدف وی از تحصیل در آلمان توجه ‌شود.

در صورت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آلمان و موافقت با درخواست ویزای دانشجویی، سفارت  آلمان در کشور محل سکونت شما  در ابتدا ویزای سه ماه  صادر خواهد کرد.

از این طریق زمینه سفر شما به آلمان مهیا می‌شود. سپس  باید پیش از اتمام مهلت ویزا به اداره اتباع خارجی در شهرداری شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و جهت تمدید ویزای دانشجویی أقدامات لازم را انجام دهيد.

واحد المان / جهان تحصيل

آلمان
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com