يكشنبه, 22 ژوئيه 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3687
 بازدید امروز : 154
 کل بازدید : 3335058
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
تماس فوری-نرخ ارز

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي >  آمریکا > کانادا > بیمه اجتماعی کانادا SIN  
بیمه اجتماعی کانادا SIN

شماره بیمه اجتماعی (Social Insurance Number ) چیست ؟

درود بر شما بازدید کنندگان ، یکی از کارهای اولیه برای تازه واردین به کانادا دریافت شماره بیمه اجتماعی و یا به اصطلاح SIN  می باشد.

شماره بیمه اجتماعی یک شماره 9 رقمی است که شهروندان کانادایی و همچنین افراد دارای اقامت دائم کانادا برای کاردر این کشور و یا استفاده از برنامه های دولتی به آن نیاز دارند.

 شماره بیمه اجتماعی یک شماره اختصاصی است و بر اساس قانون هیچ کس حق استفاده از شماره شخص دیگری را ندارد ، بنابراین  حفاظت از این شماره به عهده دارنده آن میباشد.

با توجه به موارد بالا کارت شماره بیمه اجتماعی نمی تواند به عنوان کارت شناسایی مورد استفاده قرار گیرد بنابراین لازم است از نشان دادن این کارت به افراد و یا مراکز غیر ضروری خودداری کنید.

برای دریافت این کارت و شماره  افراد دارای شرایط  لازم باید به یکی از مراکز سرویس کانادا (Service Canada)مراجعه و با ارائه مدارک لازم و پر کردن فرم مربوطه اقدام کنند.

 مدارک لازم برای افراددارای اقامت دائم،کارت PR و یا برگه ورود به کانادا (Landing Paper)   وپاسپورت میباشد . 

برای پیدا کردن نزدیکترین دفتر سرویس کانادا میتوا نید به آدرس وب سایت این سازمان مراجعه و با وارد کردن آدرس و یا یا کد پستی محل زندگی خود نزدیکترین مرکز را شناسایی کنید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر صدور این کارت رایگان میباشد ولی برای تعویض و یا اعمال تغییرات ممکن است مبلغ 10 دلار لازم باشد.

بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل-سرویس کانادا

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com