دوشنبه, 16 سپتامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3964
 بازدید امروز : 1604
 کل بازدید : 3638823
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
تماس فوری-نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آمریکا > کانادا > بیمه اجتماعی کانادا SIN  
بیمه اجتماعی کانادا SIN

شماره بیمه اجتماعی (Social Insurance Number ) چیست ؟

درود بر شما بازدید کنندگان ، یکی از کارهای اولیه برای تازه واردین به کانادا دریافت شماره بیمه اجتماعی و یا به اصطلاح SIN  می باشد.

شماره بیمه اجتماعی یک شماره 9 رقمی است که شهروندان کانادایی و همچنین افراد دارای اقامت دائم کانادا برای کاردر این کشور و یا استفاده از برنامه های دولتی به آن نیاز دارند.

 شماره بیمه اجتماعی یک شماره اختصاصی است و بر اساس قانون هیچ کس حق استفاده از شماره شخص دیگری را ندارد ، بنابراین  حفاظت از این شماره به عهده دارنده آن میباشد.

با توجه به موارد بالا کارت شماره بیمه اجتماعی نمی تواند به عنوان کارت شناسایی مورد استفاده قرار گیرد بنابراین لازم است از نشان دادن این کارت به افراد و یا مراکز غیر ضروری خودداری کنید.

برای دریافت این کارت و شماره  افراد دارای شرایط  لازم باید به یکی از مراکز سرویس کانادا (Service Canada)مراجعه و با ارائه مدارک لازم و پر کردن فرم مربوطه اقدام کنند.

 مدارک لازم برای افراددارای اقامت دائم،کارت PR و یا برگه ورود به کانادا (Landing Paper)   وپاسپورت میباشد . 

برای پیدا کردن نزدیکترین دفتر سرویس کانادا میتوا نید به آدرس وب سایت این سازمان مراجعه و با وارد کردن آدرس و یا یا کد پستی محل زندگی خود نزدیکترین مرکز را شناسایی کنید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر صدور این کارت رایگان میباشد ولی برای تعویض و یا اعمال تغییرات ممکن است مبلغ 10 دلار لازم باشد.

بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل-سرویس کانادا

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com