شنبه, 17 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9698
 بازدید امروز : 752
 کل بازدید : 3399828
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > دانشگاه هنر در انگلیس 
دانشگاه هنر در انگلیس

درود بر هنرمندان عزیز در این بخش شما را با دانشکده های هنر در لندن آشنا میکنیم:


دوره های تخصصی: هنر، موسيقی و طراحی

مدرسه موسيقی و تئاتر گيلدهال، انستيتو لندن، آکادمی سلطنتی موسيقی و کالج سلطنتی هنر از مؤسسات مختلف لندنند که در زمينه آموزش هنر و موسيقی ، طراحی لباس و چاپ شهرت جهانی دارند.

مدرسه عالی موسيقی و تئاتر گيلدهال

اين مدرسه در سال ۱۸۸۰ تأسيس شده و امروزه جمع بزرگی از نوازندگان، بازيگران، مديران صحنه و عوامل فنی را از کشورهای مختلف در کنار يکديگر گرد آورده است.

اين مدرسه بخش ديگری به نام تحصيلات ابتدايی دارد که از هشت سالگی به کودکان آموزش موسيقی می دهد. دوره کودکستاتی برای کودکان چهار ساله نيز در برنامه مدرسه گنجانده شده است.

انستيتو لندن

اين مؤسسه در واقع مرکزی است برای ايجاد خلاقيت در هنر و شامل پنج کالج برای آموزش رشته های هنری طراحی و ارتباطات است:

کالج هنر کمبرويل (Camberweell College of Arts)
کالج هنر و طراحی چلسی (Chelsea College of Art & Design)
کالج مرکزی هنر و طراحی سنت مارتينز (College of Art & Design)
کالج طراحی مد لندن (London College of Fashion)
کالج چاپ لندن (London College of Printing)

بيش از بيست ودو هزار نفر در اين مجموعه مشغول تحصيلند و از فارغ التحصيلان معروف آن می توان استلا مک کارتنی و پيرس برازنان، بازيگر نقش جيمز باند را نام برد.
 

آکادمی سلطنتی موسيقی در دانشگاه لندن

آکادمی سلطنتی موسيقی يکی ديگر از مدارس مشهور موسيقی است که نوازندگان و رهبران ارکستر بسياری در سطح بين المللی آموزش داده است.

رشته های مختلفی که در اين کنسرواتوار مشهور تدريس می شود عبارتند از: سازهای زهی، سازهای بادی کوچک و بزرگ، رهبری ارکستر، اپرا و گروه کر، موسيقی مذهبی، جاز و اجراهای تاريخی.

آهنگساز و رهبر ارکستر مشهور، لئونارد برنشتاين در اين آکادمی تحصيل کرده بود.

کالج سلطنتی هنر

کالج سلطنتی هنر دوره های کارشناسی ارشد در رشته های هنر و طراحی عرضه می کند و در دانشکده های مختلف آن رشته های سراميک، شيشه گری، معماری و طراحی داخلی، طراحی خودرو، چاپ روی پارچه و مديريت موزه های هنر معاصر در کنار رشته های ديگر هنر تدريس می شود.

از استادان اين کالج می توان ادواردو پائولوتسی، استاد سراميک را نام برد. ديويد هاکنی، خواننده پاپ، هنری مور، مجسمه ساز معروف و گری اولدمن، بازيگر هاليوود از شاگردان اين کالج بوده اند.

کالج سلطنتی موسيقی

اين کالج يکی از معتبرترين کنسرواتوارهای موسيقی در بريتانياست و دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزش حرفه ای در رشته های موسيقی و رهبری عرضه می کند.

در اين کالج، موزه سازهای موسيقی تشکيل شده که بازديد از آن برای دانشجويان و عموم آزاد است.

از فارغ التحصيلان معروف اين کالج می توان بنجامين بريتن و اندرو لويد وبر را نام برد.


بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com