دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4737
 بازدید امروز : 1496
 کل بازدید : 3478116
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > پزشکی در انگلیس 
پزشکی در انگلیس

درود بر پزشکان آتی

دوره های تخصصی: علوم و پزشکی  در انگلستان

کالج سلطنتی لندن (Imperial College London) ، دانشکده داروسازی (The School of Pharmacy) ، دانشگاه گرينويچ (University of Greenwich) و مدرسه عالی بهداشت و بيماريهای مناطق حاره (School of Hygiene and Tropical Medicine) ، تنها برخی از مراکز متعدد تخصصی علمی و پزشکی در لندنند.

کالج سلطنتی لندن (Imperial College London)

از به هم پيوستن کالج سلطنتی علوم (Royal College of Science) ، مدرسه عالی معدن شناسی (The Royal School of Mines) و کالجهای سيتی و گيلدز (The City and Guilds Colleges) در سال ۱۹۰۷ کالج سلطنتی لندن شکل گرفت. اين کالج يکی از پيشگامان آموزش و تحقيقات علمی، پزشکی و فنی است و دوره های کارشناسی و تحصيلات تکميلی در علوم مهندسی، رياضيات، پزشکی، محيط زيست و مديريت عرضه می کند. در حال حاضر بيش از يازده هزار دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيلند و از ميان فارغ التحصيلان مشهور آن می توان آلکساندر فلمينگ و ارنست چين، برندگان جايزه نوبل برای کشف پنی سيلين را نام برد.


دانشکده بهداشت و امراض مناطق حاره دانشگاه لندن
(London School of Hygiene & Tropical Medicine)


تحقيقات انجام شده در بخش تحصيلات تکميلی اين دانشکده متخصصان آن را قادر می سازد تا در امر بهداشت بين المللی و امراض مناطق حاره، خدمات مشاوره و آموزش عرضه کنند. مهمترين گروههای علمی اين دانشکده عبارتند از: شناخت بيماريهای همه گير و بهداشت عمومی، امراض عفونی و بيماريهای حاره و سياستگذاری بهداشت عمومی. مرکز تحقيقات مالاريا در اين دانشکده همچنين از شهرت جهانی برخوردار است.


دانشکده داروسازی دانشگاه لندن (The School of Pharmacy)

در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اين دانشکده، تدريس و تحقيق در زمينه داروشناسی و صنايع دارويی انجام می شود.

بيش از يکصدوشصت سال سابقه باعث شده است که گروههای سه گانه داروسازی، صنايع دارويی و شيمی دارويی و زيستی اين دانشکده از شهرت بين المللی برخوردار باشد.


دانشگاه گرينويچ (The University of Greenwich)

اين دانشگاه دارای سه شعبه در بريتانياست. يکی از آنها دانشکده دريانوردی گرينويچ (Maritime Greenwich) در شرق لندن و در محل کالج قديمی نيروی دريايی سلطنتی در ساحل رودخانه تيمز است که ساختمانهای سه گانه آن را سر کريستوفر رن معمار کليسای سنت پل به سبک باروک بنا کرده است، اين ساختمانها در شمار ميراث فرهنگی قرار دارند.

بيش از هشت هزار دانشجو در اين دانشگاه و در رشته های بازرگانی، کامپيوتر، محيط زيست، حقوق، تعليم و تربيت و چندين رشته ديگر مشغول به تحصيلند.

انستيتو دريانوردی گرينويچ (Greenwich Maritime Institute) که اختصاص به بررسی مسائل دريانوری همچون سياست و تاريخ دريانوردی دارد، در کنارانستيتو منابع طبيعی (Natural Resources Institute) ، مرکز تحقيق مشاوره و آموزش مديريت منابع طبيعی و انسانی در دانشگاه گرينويچ قرار دارند.


بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com