پنجشنبه, 17 اُكتبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4273
 بازدید امروز : 374
 کل بازدید : 3713550
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > انگلیس > دانشگاه سيتی City University 
دانشگاه سيتی City University

درود بر شما

درباره دانشگاه سی تی انگلستان بیشتر بدانید:

دانشکده بازرگانی کاس در دانشگاه سيتی (Cass Business school)، دانشکده بازرگانی لندن (London Business School) و دانشکده اقتصاد و علوم سياسی لندن (London School of Economics and political Sciences) تنها سه تا از چندين دانشکده لندن در اين زمينه اند که شهرت جهانی دارند.

دانشگاه سيتی City University

اين دانشگاه در سال ۱۸۹۴ تأسيس شده است و برخی از دوره هايی که به طور کاملاً اختصاصی در آن برگزار می شود عبارت است از: بهداشت، بازرگانی و حقوق، رياضيات و مهندسی، علوم اجتماعی، رشته های هنری و فرهنگی و دوره های مختلف آموزش حرفه ای.

در دانشکده بازرگانی کاس (Cass Business school)، دوره های مختلف مديريت و بازرگانی در ارتباط با يکديگر و در مقاطع کارشناسی تا دکتری عرضه می شود.

مراکز تحقيقاتی آن در مسائلی مانند اقتصادسنجی مالی (Financial Econometry) و رياضيات بازرگانی (mathematical trading) فعالتند.

اين دانشگاه پنج ساختمان مجزا و بيش از هيجده هزار دانشجو دارد.


مدرسه عالی بازرگانی لندن

مدرسه عالی بازرگانی لندن همواره يکی از ده مدرسه بازرگانی برتر جهان شناخته شده و کيفيت مقالات تحقيقی اعضای هيئت علمی آن در حد عالی ارزيابی شده است.

دوره های مختلف ارائه شده در اين مدرسه شامل دوره های کارشناسی ارشد مديريت بازرگانی تمام وقت و پاره وقت برای مديران و همچنين دوره کارشناسی ارشد فشرده ده ماهه برای مديران ارشدی است که مايل به افزايش مهارتهای رهبری و مديريتی خودند.

چشم انداز زيبای ريجنتز پارک (Regents Park) که از اين مدرسه قابل ديدن است، از ديگر ويژگيهای اين مدرسه به حساب می آيد.


مدرسه عالی اقتصاد و علوم سياسی (LSE)

شهرت ال اس ای به خاطر دوره های آموزش و تحقيق در علوم اجتماعی، سياسی و اقتصادی و نيز بسياری از برندگان جايزه نوبلی است که از فارغ التحصيلان، يا اعضای هيئت علمی اين مدرسه بوده اند.

گروه حکومت و روابط بين الملل اين مدرسه يکی از هيجده گروه آموزشی آن است که در کنار مراکز تحقيقاتی از قبيل مرکز حقوق بشر و مرکز بررسی عملکرد اقتصادی و نيز پنج انستيتوی بين رشته ای مانند انستتيوی جنسيت به فعاليت می پردازد.

شهرت و موقعيت مناسب اين مدرسه در مرکز لندن باعث شده است افراد بسياری متقاضی تحصيل در آن باشند.


بدرود / تیم دانشجویی جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com