دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4826
 بازدید امروز : 1508
 کل بازدید : 3478128
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > دوره زبان در انگلیس 
دوره زبان در انگلیس

درود بر شما

شاید برای همه شما این سوال پیش بیاید که يادگيری زبان انگليسی  در انگلیس چگونه هست؟

زبان آموزان تنها به خاطر انگليسی زبان بودن اهالی لندن نيست که به اين شهر می آيند بلکه به اين خاطر است که انواع دوره های آموزش زبان در لندن ارائه می شود.

دوره های متنوع زبان شامل کلاسهای مبتدی تا پيشرفته، بزرگسالان، نوجوانان، کودکان، تمام وقت، نيمه وقت و دوره های تابستانی است.
اين دوره ها ممکن است بسيار کوتاه مدت باشد يا اينکه دوره های کاملی باشد که در پايان آن زبان آموزها می توانند از مؤسسات معتبری چون دانشگاه کمبريج مدرک زبان دريافت کنند. کلاسهای تخصصی تری نيز وجود دارد که شما را برای استفاده از زبان انگليسی در تجارت يا برای تدريس زبان آماده می کنند.

بازرسان دولتی اين مراکز آموزش زبان را به طور منظم، چه از نظر کيفيت آموزش و چه از لحاظ برطرف کردن نيازهای مختلف زبان آموزان، مورد بررسی قرار می دهند.

مراکز آموزش زبان به دو دسته مدارس دولتی و مؤسسات خصوصی شناخته شده آموزش زبان تقسيم می شوند.


تیم دانشجویی جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com