دوشنبه, 16 سپتامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4915
 بازدید امروز : 1577
 کل بازدید : 3638796
 بازدیدکنندگان آنلاين : 19
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > انگلیس > دوره زبان در انگلیس 
دوره زبان در انگلیس

درود بر شما

شاید برای همه شما این سوال پیش بیاید که يادگيری زبان انگليسی  در انگلیس چگونه هست؟

زبان آموزان تنها به خاطر انگليسی زبان بودن اهالی لندن نيست که به اين شهر می آيند بلکه به اين خاطر است که انواع دوره های آموزش زبان در لندن ارائه می شود.

دوره های متنوع زبان شامل کلاسهای مبتدی تا پيشرفته، بزرگسالان، نوجوانان، کودکان، تمام وقت، نيمه وقت و دوره های تابستانی است.
اين دوره ها ممکن است بسيار کوتاه مدت باشد يا اينکه دوره های کاملی باشد که در پايان آن زبان آموزها می توانند از مؤسسات معتبری چون دانشگاه کمبريج مدرک زبان دريافت کنند. کلاسهای تخصصی تری نيز وجود دارد که شما را برای استفاده از زبان انگليسی در تجارت يا برای تدريس زبان آماده می کنند.

بازرسان دولتی اين مراکز آموزش زبان را به طور منظم، چه از نظر کيفيت آموزش و چه از لحاظ برطرف کردن نيازهای مختلف زبان آموزان، مورد بررسی قرار می دهند.

مراکز آموزش زبان به دو دسته مدارس دولتی و مؤسسات خصوصی شناخته شده آموزش زبان تقسيم می شوند.


تیم دانشجویی جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com