سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4190
 بازدید امروز : 223
 کل بازدید : 3469660
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > تحصیل در انگلیس 
تحصیل در انگلیس

در این پست درباره تحصيل در انگلیس میخوانید:

اگر قصد تحصيل در لندن داريد حتماً بايد از قوانين و مقررات مهاجرت به بريتانيا اطلاع کامل داشته باشيد.
بايد بدانيد که ورود به بريتانيا برای همه مستلزم داشتن رواديد يا اخذ مجوز ورود نيست. اما اگر شما نياز به چنين مدارکی داريد می توانيد به سايتهای اينترنتی مراجعه کنيد که اطلاعات مربوط به شرايط حقوقی و مراحل کار را در اختيار شما قرار می دهند.
وزارت کشور بريتانيا (The UK Home Office) و وزارت امورخارجه و کشورهای مشترک المنافع (The Foreign and Commonwelth Office) هر يک سايت مربوط به خود را دارند. به علاوه شورای فرهنگی بريتانيا (British Council) نيز راهنمای اينترنتی ساده و قابل فهمی برای اين منظور تهيه کرده است.

اتباع کشورهای غير عضو در جامعه اقتصادی اروپا
مهمترين شرط اين است که تمام اتباع کشورهايی که عضو جامعه اروپايی نيستند و قصد تحصيل در بريتانيا دارند بايد قبل از تقاضای رواديد دانشجويی مدرک پذيرش برای تحصيل در دوره های عرضه شده در مؤسسه آموزش عالی مورد حمايت مالی دولت، مدارس خصوصی مستقل يا مؤسسات خصوصی واجد شرايط را داشته باشند.

در سايت شورای فرهنگی بريتانيا (www.britishcouncil.org.uk) بخشی وجود دارد که تعريف دقيق مؤسسات واجد شرايط در آن ذکر شده است. برای تقاضای رواديد دانشجويی بايد علاوه بر مدارک مربوط به پذيرش از سوی مؤسسه آموزشی مربوطه، مدارک دال بر داشتن توانايی مالی برای پرداخت مخارج تحصيل و اقامت در بريتانيا، بدون نياز به کار در اين کشور را ارائه کنيد.

منظور از اتباع کشورهای عضو جامعه اقتصادی اروپا کسانی است که تبعه کشورهای ذيلند:
اتريش، بلژيک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، يونان، ايسلند، ايتاليا، ليختن اشتاين، لوکزامبورگ ، هلند، نروژ، پرتغال، سوئيس، اسپانيا، سوئد، بريتانيا و ايرلند.

ورود با رواديد
اگر برای ورود به بريتانيا نياز به رواديد دارد، بايد آن را از سفارتخانه يا کنسولگری بريتانيا دريافت کنيد. با مراجعه به هر کدام از محلهای فوق الذکر يا شورای فرهنگی بريتانيا خواهيد دانست که آيا برای ورود به بريتانيا نياز به رواديد داريد يا خير.

کار در حين تحصيل
اگر مدت تحصيل شما در بريتانيا بيش از شش ماه باشد، مجاز خواهيد بود که در طول نيمسال تحصيلی هفته ای بيست ساعت و در زمان تعطيلات، به طور تمام وقت کار کنيد. اگرچه به تشخيص وزارت کشور، اجازه بيش از بيست ساعت کار در هفته، تنها در صورتی که بخشی از فعاليت تحصيلی تان را تشکيل دهد به شما داده خواهد شد.

بدرود / تیم دانشجویی جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com