بورسیه تحصیلی در سوئد،نروژ،دانمارک،آلمان،پرتغال،اتریش،بلژیک،فرانسه

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15809
 بازدید امروز : 654
 کل بازدید : 3758759
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
صفحات ویژه وب2
تماس با ما

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 تماس رایگان و  سریع با تیم

 

کانادا هندمالزی آمریکاسوئدنروژدانمارکآلمانانگلیسپرتغالاسترالیا اوکرایناسپانیابلژیکاسلواکیفرانسه صفحه اصلی >  بورسیه  > بورس تحصیلی در سوئد به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
جهان تحصیل
درود- در این بخش تصمیم داریم درباره بورسیه،اخذ بورسیه،بورسیه دکتری در اروپا،فلوشیپ،اسکولارشیپ و هر آنچه تا به الان تجربه داریم خدمتتان بگوییم و بنویسیم. مطمئن باشید .در این  بخش با نکات بسیار ریز و شاید مخفی درباره چگونگی گرفتن یک بورس تحصیلی یا پازیشن بورس که فکر میکردید میدانستید ولی نمیدانید آشنا خواهید شد و بزرگ نمایی درباره اخذ بورس را فراموش و به ریزترین مواردی که باید اشاره داشت توجه خواهید کرد و توکل به خدا با تلاش خود و کمک گرفتن از ما میتوانید پازیشن بورس کامل در یکی از کشور های اروپا را دریافت کنید و به هم نوع های خود کمک کنید .
حال به تعدادی لینک که در زیر واستون گذاشتیم مراجعه کنید و با کلیاتی درباره بورسیه اشنا شوید و با ما در ارتباط باشید.
بورس تحصیلی در سوئد
بورسیه تحصیلی در سوئد:

 سازمان دولتی (Swedish Institute(SI هرساله بیش از ۵۰۰ بورس تحصیلی را برای دانشجویان و محققانی که قصد تحصیل در سوئد را دارند درنظر می گیرد. تعداد بورسهای تحصیلی هرساله تغییر می کند و رقابت برای دریافت آن بسیار شدید است بطوری که بیشتر دانشجویان اغلب بدون استفاده از بورس تحصیلی در سوئد تحصیل می کنند.

آیا میدانید؟بورسهای تحصیلی در سوئد شامل چند دسته می شوند.

۱- بورس تحصیلی برای دانشجویان مهمان Guest Scholarship Program که برای سه سطح مختلف دانشجویان فوق لیسانس،دکترا و فوق دکترا و دانشجویان زبان و ادبیات سوئدی قابل اقدام می باشد.

بطور مثال، در سال تحصیلی ۲۰۰۹/۲۰۱۰ میلادی، از بین ۲۰۴۴ متقاضی اقدام شده برای اخذ بورس تحصیلی دوره فوق لیسانس از کل دانشگاههای سوئد، تنها ۳۳ نفر(یعنی ۱.۶ درصد) موفق به دریافت بورس شده اند که بموجب قانون وضع شده، ماهانه به مدت یکسال در حدود ۸۰۰۰ کرون سوئد(تقریبا ۸۰۰ یورو) از دولت سوئد کمک هزینه زندگی دریافت می کنند و پس از یکسال درصورت رضایت از نمرات اخذشده تحصیلی قابل تمدید نیز می باشد.برای دانشجویان پذیرفته شده در دوره های دکترا و فوق دکترا مبلغ فوق به ترتیب ۱۲۰۰۰ و ۱۵۰۰۰ کرون در ماه خواهد بود.

۲- بورس تحصیلی ویسبی Visby که اختصاص به داوطلبان مقیم کشورهای حوزه دریای بالتیک(استونی،لاتویا و لیتوانی) و همچنین کشورهای لهستان،بلاروس،اوکراین و روسیه دارد.این بورس در سه سطح فوق لیسانس،دکترا و فوق دکترا قابل ارائه است.

۳- بورس تحصیلی با نام Swedish-Turkish Program که برای شهروندان کشور ترکیه و برای فقط رشته های علوم اجتماعی مانند حقوق و رشته های قضایی قابل ارائه می باشد.

۴- بورس تحصیلی بین قاره ای سوئدی-آمریکایی که برای داوطلبان آمریکایی تحت شرایط خاصی برای دو تا چهار هفته قابل دریافت است.

۵- بورس تحصیلی ویژه داوطلبان پاکستانی برای ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترا.

۶-بورس تحصیلی برای داوطلبان کشورهای بلوک شرق اروپا شامل کشورهای آلبانی،ارمنستان،آذربایجان،بلاروس،بوسنی،گرجستان،قرقیزستان،کوزوو،مقدونیه،مولداوی،مونتهنگرو،صربستان،یوگسلاوی سابق،تاجیکستان و اوکراین.

حال نکته اینجاست: دانشجویان ایرانی شانس کمی برای اخذ بورس تحصیلی در زمان قبل از اخذ پذیرش از یکی از دانشگاههای سوئدی دارند ولی با یک راهنمای خوب میتوانید این شانس را نصیب خود کنید.

بورس های تحصیلی( جهانی) دانشگاه لوند:

این بورس های تحصیلی شامل کسانی میشود که خارج از حوزه اتحادیه اروپا هستند .بورس های تحصیلی ممکن است 25-50-75تا 100 %  از شهریه ها را پوشش دهد.مقدار بورس تحصیلی از هزینه شهریه ها (رشته ها) کسر خواهد شد.

نکته: کمک هزینه تحصیلی دانشگاه لوند" هزینه های زندگی را پوشش نمیدهد.

اولویت بورس با کسانی هست که دوره لیسانس یا ارشد خود را در دانشگاه لوند گذرانده اند.

حداکثر زمان ارسال مدارک: 15/ژانویه/2013  برای دوستانی که میخواهند برای پاییز 2013 تحصیل خود را شروع کنند.

مدارک ضروری:(نکته) باید هدف و انگیزه از بورس شدن خود را به راستی و با صداقت طی نامه ای بیان کنید.

تیم جهان تحصیل

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com

© Copyright 2008-2019  All Rights Reserved.