بورسیه تحصیلی در سوئد،نروژ،دانمارک،آلمان،پرتغال،اتریش،بلژیک،فرانسه

صفحات ویژه وب
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15488
 بازدید امروز : 168
 کل بازدید : 3400951
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
اخذ بورسیه

پیام ضروری

 

صفحه اصلی >  بورسیه  > بورس تحصیلی در سوئد ""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""
جهان تحصیل

درود بر شما جویندگان کار در کشور دانمارک ، دوستان فهرستی که در زیر مشاهده میکنید با همکاری کاریابی های دولتی و خصوصی دانمارک تهیه شده و در اختیار تیم جهان تحصیل قرار گرفته که بعنوان نماینده پارسی زیانان بتوانیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در صورتی که حرفه و کار خود را در فهرست زیر مشاهده میکنید با ما در ارتباط باشید که مراحل اولیه معرفی شما به کارفرما را صورت دهیم.

در صورتی که بدنبال انجام مراحل اقامت دائم (گرین کارت دانمارک) هستید میتوانید، در کنار پرونده Green Card شغل مورد نظر خود را دریابید و همزمان اقدامات لازم را انجام و به مرحله Accepte  برسانید . توجه داشته باشید که هر 2 موضوع(کاری و اقامت دائم) توسط تیم جهان تحصیل برای پارسی زبانان عزیز به طور همزمان  انجام پذیر میباشد.

 جهت اخذ   گرین کارتGreen Card    کشور دانمارک باید در مجموع 100 امتیاز را کسب کنید تا جزء واجدین شرایط اداره مهاجرت باشد، در صورتیکه میخواهید شرایط خود را بررسی کنید میتوانید به لینک درخواست گرین کارت دانمارک در وبسایت مراجعه فرمایید تا از مجموع امتیازی که میتوانید کسب کنید مطلع شوید و در صورتی که 100 امتیاز را کسب کرده باشید ، تیم جهان تحصیل جهت تشکیل پرونده و شروع فرآیند مهاجرتی کشور دانمارک (گرین کارت ) میتواند در این امور همیار شما باشد.

نکته: پروسه کاری گرین کارت با پروسه ایجاد کار در دانمارک کاملاً متفاوت است و افرادی که واجد شرایط کار نیستند نمیتوان گفت که واجد شرایط گرین کارت نیستند و بالعکس.

بورس تحصیلی در سوئد
بورسیه تحصیلی در سوئد:

 سازمان دولتی (Swedish Institute(SI هرساله بیش از ۵۰۰ بورس تحصیلی را برای دانشجویان و محققانی که قصد تحصیل در سوئد را دارند درنظر می گیرد. تعداد بورسهای تحصیلی هرساله تغییر می کند و رقابت برای دریافت آن بسیار شدید است بطوری که بیشتر دانشجویان اغلب بدون استفاده از بورس تحصیلی در سوئد تحصیل می کنند.

آیا میدانید؟بورسهای تحصیلی در سوئد شامل چند دسته می شوند.

۱- بورس تحصیلی برای دانشجویان مهمان Guest Scholarship Program که برای سه سطح مختلف دانشجویان فوق لیسانس،دکترا و فوق دکترا و دانشجویان زبان و ادبیات سوئدی قابل اقدام می باشد.

بطور مثال، در سال تحصیلی ۲۰۰۹/۲۰۱۰ میلادی، از بین ۲۰۴۴ متقاضی اقدام شده برای اخذ بورس تحصیلی دوره فوق لیسانس از کل دانشگاههای سوئد، تنها ۳۳ نفر(یعنی ۱.۶ درصد) موفق به دریافت بورس شده اند که بموجب قانون وضع شده، ماهانه به مدت یکسال در حدود ۸۰۰۰ کرون سوئد(تقریبا ۸۰۰ یورو) از دولت سوئد کمک هزینه زندگی دریافت می کنند و پس از یکسال درصورت رضایت از نمرات اخذشده تحصیلی قابل تمدید نیز می باشد.برای دانشجویان پذیرفته شده در دوره های دکترا و فوق دکترا مبلغ فوق به ترتیب ۱۲۰۰۰ و ۱۵۰۰۰ کرون در ماه خواهد بود.

۲- بورس تحصیلی ویسبی Visby که اختصاص به داوطلبان مقیم کشورهای حوزه دریای بالتیک(استونی،لاتویا و لیتوانی) و همچنین کشورهای لهستان،بلاروس،اوکراین و روسیه دارد.این بورس در سه سطح فوق لیسانس،دکترا و فوق دکترا قابل ارائه است.

۳- بورس تحصیلی با نام Swedish-Turkish Program که برای شهروندان کشور ترکیه و برای فقط رشته های علوم اجتماعی مانند حقوق و رشته های قضایی قابل ارائه می باشد.

۴- بورس تحصیلی بین قاره ای سوئدی-آمریکایی که برای داوطلبان آمریکایی تحت شرایط خاصی برای دو تا چهار هفته قابل دریافت است.

۵- بورس تحصیلی ویژه داوطلبان پاکستانی برای ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترا.

۶-بورس تحصیلی برای داوطلبان کشورهای بلوک شرق اروپا شامل کشورهای آلبانی،ارمنستان،آذربایجان،بلاروس،بوسنی،گرجستان،قرقیزستان،کوزوو،مقدونیه،مولداوی،مونتهنگرو،صربستان،یوگسلاوی سابق،تاجیکستان و اوکراین.

حال نکته اینجاست: دانشجویان ایرانی شانس کمی برای اخذ بورس تحصیلی در زمان قبل از اخذ پذیرش از یکی از دانشگاههای سوئدی دارند ولی با یک راهنمای خوب میتوانید این شانس را نصیب خود کنید.

بورس های تحصیلی( جهانی) دانشگاه لوند:

این بورس های تحصیلی شامل کسانی میشود که خارج از حوزه اتحادیه اروپا هستند .بورس های تحصیلی ممکن است 25-50-75تا 100 %  از شهریه ها را پوشش دهد.مقدار بورس تحصیلی از هزینه شهریه ها (رشته ها) کسر خواهد شد.

نکته: کمک هزینه تحصیلی دانشگاه لوند" هزینه های زندگی را پوشش نمیدهد.

اولویت بورس با کسانی هست که دوره لیسانس یا ارشد خود را در دانشگاه لوند گذرانده اند.

حداکثر زمان ارسال مدارک: 15/ژانویه/2013  برای دوستانی که میخواهند برای پاییز 2013 تحصیل خود را شروع کنند.

مدارک ضروری:(نکته) باید هدف و انگیزه از بورس شدن خود را به راستی و با صداقت طی نامه ای بیان کنید.

تیم جهان تحصیل

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com