دوشنبه, 25 مارس 2019

 

Share ا 

 

لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5384
 بازدید امروز : 1481
 کل بازدید : 3478101
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
جهان تحصیل

پیام کوتاه

لینکهای مفید

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > مطالب عمومی > نگران نباشد 
نگران نباشد

با سلام  خدمت خوانندگان عزیز وبسایت جهان تحصیل

دوستان عزیزحدودا 2 هفته ای هست که پست جدیدی برای شما عزیزان درج نکردیم. عزیزان بالاتر از  10 روزی میشه که ایمیل ها رو به صورت نا منظم جواب دادیم .امیدواریم این کم کاری رو بخشیده باشید . چون برای خود دلیلی موجه داریم.

1-ارسال حجم انبوهی از ایمیل های شما دوستان  2- برنامه ریزی و هماهنگ ساختن تعهدات از پیش قبول کرده   3- همسان بودن پروسه کاریمون ،همزمان با امور تحصیلی

خب دوستان ،امیدواریم که دلایل ما برای شما قانع کننده و مستحکم باشد . خوانندگان عزیز در این مدت بچه های که با ما در ارتباط بودند سوالات و ابهاماتی مطرح می کردند که جوابشان در وبسایت  ما از دید آنها قابل دسترس نبود.حال از شما خواستاریم که قبل از ارسال هر گونه سواال ،حتما" از تمامی مطالب مورد موضوع شما که در داخل وبسایت ذکر شده است استفاده کنید و در نهایت در صورت سوالات جزئی تر ،آنها را برای ما ارسال کنید که ما بتوانیم در زمان کمتری پاسخگوی شما باشیم.

یک سری از افراد حقیقی یا حقوقی  در این مدت با ما در ارتباط بودند  و با توجه به پیشنهاداتی  که در چارچوب  فعالیت  ما به ما دادند از همین جا به این دوستان اعلام میکنیم که آمادگی هر گونه همکاری را با شما داریم و از همکاری و کمک رسانی به هموطنان عزیز استقبال خواهیم کرد.

موضوع دیگری که میخواهیم به آن اشاره کنیم مسئله دریافت ویزای دانشجویان به کشورهای سوئد، نروژ،کاناداست . پیش از هر صحبتی پیام تبریک خود را به دانشجویانی که توانستند پذیرش دانشجویی خود را از دانشگاه های مورد نظر دریافت کنند ،می گوییم.

حال این افراد باید مدارک مورد نیاز برای اخذ روادید ویزا را برای کشور مورد نظر تحصیلیشان تهیه کرده و در اسرع وقت با کمک وکیلان امور مهاجرتی یا خودشان به سفارت معلوم شده در کشور محل اقامت فعلی شان تحویل دهند.

خرسندیم، که در این میان توانسته ایم وکلای حقوقی را که در پروسه اخذ ویزا میتوانند راه و چاره ها را نشان متقاضیان دهند شناخته باشیم و به شما معرفی کنیم . پس در این زمینه سوالات و ابهامات خود را برای ما ارسال کنید.

توجه: دوستان عزیز، یک سیاست را پیشه سازه برنامه های خود کنید: سعی کنید قبل از پذیرش از هر دانشگاهی از تعلق گرفتن ویزای دانشجویی به خارجیان در آن دانشگاه مطمئن باشید . و در صورتی که از این قبیل دانشگاه ها پذیرش نهایی خود را دریافت کردید مطمئن باشید ویزای شما بدون چون و چرا در صورت تکمیل بودن مدارک روادید اخذ ویزا به شما تعلق خواهد گرفت و ما سعی کرده ایم در این مسیر همراه شما باشیم.

نکته: قبل از اقدام به پذیرش حتما" شرایط اخذ ویزا برای خود و همراهانتان را مطالعه نموده و در صورتی که میتوانید این شرایط را مهیا سازید نسبت به پذیرش اقدام کنید که خدایی نا کرده دچار ضرر مادی نشوید  برای مثال مورد توجه دوستانی که میخواهند ویزای تحصیلی کشور سوئد را دریافت کنند بعد از صدور پذیرش و قبل از اقدام برای ویزا باید بتوانند که به ازای هر متقاضی تحصیل ، یک حساب بانکی به ارزش 90000 کرون سوئد و به ازای متقاضیان همراه ( همسر) =40000 کرون و فرزندان  کمتر از 18سال 27000  کرون تهیه کنند. جای خوشحالی اینجاست که این پرینت حساب می تواند 3 روز تا یک هفته قبل را پوشش دهد. نکته:به متقاضیایی که کمتر از 18سال دارند  ویزای تحصیلی سوئد تعلق نخواهد گرفت.

 کلام آخر:طی ایمیلها و ابراز نگرانی های شما عزیزان دررابطه با پروسه اخذ ویزایتان وحواشی های دیپلماسی کشورهای غربی که منجر به نگرانی بیشتر شما عزیزان شده است اعلام میداریم پروسه اخذ ویزای دانشجویی را با مسائل دیپلماتیک  دول ها  ،کاملا جدادرنظربگیرید .مسائل دیپلماتیک باعث  نمی شود که به شما ویزاتعلق نگیرد ، شما با داشتن مدارک موردنیاز، ویزایتان را طبق تاریخ اعلام شده دریافت خواهید کرد.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

.

.

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com