چهارشنبه, 21 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10580
 بازدید امروز : 123
 کل بازدید : 3400906
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > ویــزای انگلـستان,بــریتـانیـا 
ویــزای انگلـستان,بــریتـانیـا

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا در انگلیس

درود بر تک تک بازدیدکنندگان جهان تحصیل" در این پست سعی داریم ،که شرایط و مدارک مورد نیاز رو جهت اخذ ویزا در انگلستان خدمدتون اعلام کنیم.

قابل توجه دانشجویان سراسر دنیا که تحصیل در انگلیس را به خاطر فرصتهایی که برای آنها ایجاد می کند انتخاب کرده اند.

به طور معمول بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظر شما در انگلیس ،گام اول ،اقدام برای اخذ ویزا خواهد بود. این مساله به ملیت و محل اقامت شما و مدت اقامتاتان در بریتانیا بستگی دارد. بنابراین، لازم است که شما تقاضانامه ویزای خود را مدتها قبل از سفر به انگلیس و آغاز دوره خود به سفارت انگلیس  تحویل دهید.برای تقاضای الکترونیکی ویزا به وبسایت visa4uk  مراجعه نمایید. 

تحویل مدارک کامل و درست

1- پر کردن فرم تقاضانامه ویزای خود با دقت

2-ضمیمه کردن مدارک خور به تقاضانامه

3- مدارک مورد نیاز(عکس، گواهی تحصیلی، اطلاعاتی راجع به اقامت شما در انگلیس، مدارکی دال بر توانایی شما در پرداخت هزینه های تحصیل و همچنین نامه ها و موافقت نامۀ مربوط به پذیرش تحصیلی در کالج)

نکته:تصمیم در مورد بسیاری از تقاضانامه ها روی کاغذ انجام می شود و بنابراین تکمیل نبودن اطلاعات لازم و ضرورری منجر به رد شدن تقاضای شما می گردد.

ارائۀ مدارک پرداخت وجوه (پیش از دادن درخواست ویزا)

شما باید دست کم چهار هفته قبل از شروع دورۀ خود در کالج ویزای دانشجویی خود را ارائه دهید.با این حال، حتی پیش از انجام این کار، باید مطمئن باشید که سرمایۀ لازم جهت پرداخت بخشی (اگر نه تمام) شهریه های تحصیلی و هزینه های اقامت در انگلیس را دارا هستید.

مبلغ دقیقی که باید پیش از اشتغال به تحصیل بپردازید متغیر است. معمولاً باید قادر به تأمین شهریۀ کامل سال اول خود به اضافۀ حداقل هزینه های زندگی، مطابق ارزیابی UKBA، باشید.

1- مبلغ باید دست کم 28 روز قبل از ارائۀ درخواست ویزای دانشجویی در یک حساب بانکی مورد تأیید دانشگاه گذاشته شود.

2. باید با ارائۀ مدرک ثابت کنید که توانایی مالی لازم را دارا هستید (مثلاً ارائۀ صورت حساب بانکی)

3. تاریخ این مدارک نباید به پیش از 30 روز قبل از ارائۀ درخواست ویزای دانشجویی برگردد.

4. اگر شخص دیگری هزینه های شما را می پردازد (والدین) ارائۀ مدرک خویشاوندی (مثلاً گواهی تولد) الزامی است.

6. تمام مدارک  (ریز نمرات، صورت حساب بانکی، گواهی نامه و...) می بایست اصلی(ترجمه رسمی) باشند.


اقدامات جایگزین برای متقاضیان ویـزای انگلستان در ایران

شهروندان ایرانی که متقاضی دریافت ویـزای انگلیس (روادید دیدار) هستند می‌توانند از طریق هر یک از مراکز ویزای انگلستان (بریتانیا) در دنیا اقدام کنند.

شهروندان ایرانی ساکن ایران نیز می‌توانند درخواست ویـزای انگلستان (بریتانیا) خود را در تمامی طبقه بندی‌ها به مراکز ابوظبی و یا ترکیه که در ذیل آمده ارائه دهند.

امارات متحده‌ی عربی: دبی و ابوظبی

ترکیه: استانبول, آنکارا, ازمیر, بورسا, و عازی عینتاب

کلیه درخواست‌های ویـزای انگلستان (بریتانیا) باید آنلاین ارائه شوند و حضور در مرکز روادید فقط با وقت آنلاین ممکن است. درخواست کنندگان ویزای انگلیس در ترکیه باید مبالغ درخواست خود را از طریق اینترنت پرداخت کنند.

به امید اینکه شما هم بتوانید ویزای خود را دریافت کنید.

بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل

  نوشتن نظر

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com