سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4415
 بازدید امروز : 194
 کل بازدید : 3469631
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > انگلیس > بیمه دانشجویی StudyCare 
بیمه دانشجویی StudyCare

StudyCare Insurance for International Students

بیمه دانشجویی  study care  چیست؟

StudyCare طرح بیمه جامعه‌ای است که توسط ACE European Group Limited اجرا شده و هدف از آن پوشش دادن دانشجویان در برابر از دست دادن دارایی و نیز فراهم نمودن بیمه درمانی و سلامت است. با در اختیار داشتن این بیمه و دانستن این نکته که از لحظه عزیمت به انگلیس تا زمان بازگشت به خانه، تحت پوشش بیمه‌ای بی‌رقیب قرار دارید، آسوده خیال هستید.

هزینه بیمه دوران تحصیل هشت پوند درهفته می باشد. شما باید دوهفته پیش از آغاز دوره خود را بیمه کنید، تا این بیمه سفر شما به انگلستان را نیز شامل شود. این بیمه شما را تا پایان دوره پوشش می دهد.

از آنجایی که این نوع بیمه الزامی است و  قانونی است برای راحتی شما، StudyCare به صورت خودکار به تقاضای شما در دانشگاه اضافه خواهد شد، مگر اینکه گواهی معتبری مبنی بر اینکه شما تحت‌پوشش بیمه‌ای دیگر قرار دارید، ارائه نمایید.

صحت و سلامت شما در زمان اقامتتان در خارج از کشور امری حیاتی است / تیم دانشجویی جهان تحصیل

  نوشتن نظر

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com