يكشنبه, 22 ژوئيه 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4213
 بازدید امروز : 357
 کل بازدید : 3335261
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > قاره اروپا > انگلیس > بیمه دانشجویی StudyCare 
بیمه دانشجویی StudyCare

StudyCare Insurance for International Students

بیمه دانشجویی  study care  چیست؟

StudyCare طرح بیمه جامعه‌ای است که توسط ACE European Group Limited اجرا شده و هدف از آن پوشش دادن دانشجویان در برابر از دست دادن دارایی و نیز فراهم نمودن بیمه درمانی و سلامت است. با در اختیار داشتن این بیمه و دانستن این نکته که از لحظه عزیمت به انگلیس تا زمان بازگشت به خانه، تحت پوشش بیمه‌ای بی‌رقیب قرار دارید، آسوده خیال هستید.

هزینه بیمه دوران تحصیل هشت پوند درهفته می باشد. شما باید دوهفته پیش از آغاز دوره خود را بیمه کنید، تا این بیمه سفر شما به انگلستان را نیز شامل شود. این بیمه شما را تا پایان دوره پوشش می دهد.

از آنجایی که این نوع بیمه الزامی است و  قانونی است برای راحتی شما، StudyCare به صورت خودکار به تقاضای شما در دانشگاه اضافه خواهد شد، مگر اینکه گواهی معتبری مبنی بر اینکه شما تحت‌پوشش بیمه‌ای دیگر قرار دارید، ارائه نمایید.

صحت و سلامت شما در زمان اقامتتان در خارج از کشور امری حیاتی است / تیم دانشجویی جهان تحصیل

  نوشتن نظر

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com