سه شنبه, 12 نوامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4564
 بازدید امروز : 723
 کل بازدید : 3750015
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > انگلیس > بیمه دانشجویی StudyCare 
بیمه دانشجویی StudyCare

StudyCare Insurance for International Students

بیمه دانشجویی  study care  چیست؟

StudyCare طرح بیمه جامعه‌ای است که توسط ACE European Group Limited اجرا شده و هدف از آن پوشش دادن دانشجویان در برابر از دست دادن دارایی و نیز فراهم نمودن بیمه درمانی و سلامت است. با در اختیار داشتن این بیمه و دانستن این نکته که از لحظه عزیمت به انگلیس تا زمان بازگشت به خانه، تحت پوشش بیمه‌ای بی‌رقیب قرار دارید، آسوده خیال هستید.

هزینه بیمه دوران تحصیل هشت پوند درهفته می باشد. شما باید دوهفته پیش از آغاز دوره خود را بیمه کنید، تا این بیمه سفر شما به انگلستان را نیز شامل شود. این بیمه شما را تا پایان دوره پوشش می دهد.

از آنجایی که این نوع بیمه الزامی است و  قانونی است برای راحتی شما، StudyCare به صورت خودکار به تقاضای شما در دانشگاه اضافه خواهد شد، مگر اینکه گواهی معتبری مبنی بر اینکه شما تحت‌پوشش بیمه‌ای دیگر قرار دارید، ارائه نمایید.

صحت و سلامت شما در زمان اقامتتان در خارج از کشور امری حیاتی است / تیم دانشجویی جهان تحصیل

  نوشتن نظر

Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com