دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4779
 بازدید امروز : 1466
 کل بازدید : 3478086
 بازدیدکنندگان آنلاين : 15
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > استرالیا  > TAFEدر استرالیا 
TAFEدر استرالیا

درود بر بازدیدکنندگان عزیز

چگونگی تحصیل در TAFE استرالیا

چنانچه نمی خواهید در دانشگاه تحصیل نمایید و مایل به تحصیل در دوره های فنی در TAFE هستید و قصد دارید با تحصیل در این رشته ها در استرالیا کار نمایید و ویزای دائم دریافت کنید  شرایط لازم برای این رشته عبارتست از:

  - داشتن مدرک دیپلم یا فوق دیپلم

  - داشتن مدرک زبان IELTS میانگین 5

  - داشتن توانایی مالی برای پرداخت شهریه و هزینه های زندگی

 دوره های TAFE یکساله و یا دو ساله می باشد. بعد از گرفتن مدرک می توانید شروع بکار نمایید.

کار در استرالیا:

دانشجويان خارجي مي توانند در طول مدت تحصيل بصورت محدود (20 ساعت در هفته) کار کنند. دانشجوياني که يک رشته تحصيلي را در استراليا به اتمام برسانند مي توانند جهت اخذ ويزاي اقامت دائم با عنوان ويزاي مهارتي اقدام نمايند.

پاینده باشید

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com