سه شنبه, 19 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5206
 بازدید امروز : 156
 کل بازدید : 3469593
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > مالزی  > دانشگاه مالتی مدیا 
دانشگاه مالتی مدیا

Multimedia University - MMU

دانشگاه مالتی مديا از دو مجتمع دانشگاهی يا کمپوس مجزا تشکيل شده است:

مجتمع سايبر جايا: در اين مجتمع دانشکده‌ی IT، دانشکده مهندسی، دانشکده خلاقيت‌های چند رسانه‌ای و دانشکده مديريت واقع شده است. مجتمع سايبر جايا در بيست کيلومتری فرودکاه کوالالامپور واقع شده است.

مجتمع دانشگاهی ملاکا: اين مجتمع در يک محوطه ۵۲ هکتاری ، در يک منطقه صنعتی و تجاری و در مجاورت آيرکروه که منطقه توريستی بسيار معروفيست واقع شده است. در اين مجتمع مرکز تحصيلات پيش دانشگاهی، دانشکده‌ی مهندسی و فن آوری، دانشکده‌ی فن آوری اطلاعاتی و دانشکده‌ی تجارت و حقوق واقع شده‌اند.

مقطع کارشناسی در اين دانشگاه از دو سطح مختلف آلفا و بتا آغاز می‌شود. تفاوت اين دو سطح در اين است که کسانی که از دوره آلفا تحصيل را آغاز نمايند، ابتدا به مدت يکسال دروس پيش دانشگاهی را گذرانده و سپس وارد سطح بتا می‌شوند و دوره‌ی بتا برای کسانی است که در ايران پيش دانشگاهی را گذرانده‌اند. شرايط ورود به اين دو سطح بطور کلی بدين شرح می‌باشند:

سطح آلفا: کسانيکه داراي ديپلم ۳ ساله نظام جديد هستند، تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول اين دوره يکسال می‌باشد که بعنوان جايگزين دوره پيش دانشگاهی می‌باشد. با توجه به اينکه مقطع ليسانس در مالزی بطور استاندارد ۳ سال است، کسانی که از سطح آلفا تحصيل را آغاز نمايند، پس از ۴ سال موفق به اخذ مدرک ليسانس خواهند شد.

سطح بتا: کسانی که دارای ديپلم نظام قديم، مدرک پيش دانشگاهی و يا فوق ديپلم باشند تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول دوره ليسانس برای کسانی که تحصيل را از اين سطح آغاز نمايند ۳ سال می‌باشد.

amirali"

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com