پنجشنبه, 19 ژوئيه 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5021
 بازدید امروز : 393
 کل بازدید : 3333536
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > قاره آسیا > مالزی  > دانشگاه مالتی مدیا 
دانشگاه مالتی مدیا

Multimedia University - MMU

دانشگاه مالتی مديا از دو مجتمع دانشگاهی يا کمپوس مجزا تشکيل شده است:

مجتمع سايبر جايا: در اين مجتمع دانشکده‌ی IT، دانشکده مهندسی، دانشکده خلاقيت‌های چند رسانه‌ای و دانشکده مديريت واقع شده است. مجتمع سايبر جايا در بيست کيلومتری فرودکاه کوالالامپور واقع شده است.

مجتمع دانشگاهی ملاکا: اين مجتمع در يک محوطه ۵۲ هکتاری ، در يک منطقه صنعتی و تجاری و در مجاورت آيرکروه که منطقه توريستی بسيار معروفيست واقع شده است. در اين مجتمع مرکز تحصيلات پيش دانشگاهی، دانشکده‌ی مهندسی و فن آوری، دانشکده‌ی فن آوری اطلاعاتی و دانشکده‌ی تجارت و حقوق واقع شده‌اند.

مقطع کارشناسی در اين دانشگاه از دو سطح مختلف آلفا و بتا آغاز می‌شود. تفاوت اين دو سطح در اين است که کسانی که از دوره آلفا تحصيل را آغاز نمايند، ابتدا به مدت يکسال دروس پيش دانشگاهی را گذرانده و سپس وارد سطح بتا می‌شوند و دوره‌ی بتا برای کسانی است که در ايران پيش دانشگاهی را گذرانده‌اند. شرايط ورود به اين دو سطح بطور کلی بدين شرح می‌باشند:

سطح آلفا: کسانيکه داراي ديپلم ۳ ساله نظام جديد هستند، تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول اين دوره يکسال می‌باشد که بعنوان جايگزين دوره پيش دانشگاهی می‌باشد. با توجه به اينکه مقطع ليسانس در مالزی بطور استاندارد ۳ سال است، کسانی که از سطح آلفا تحصيل را آغاز نمايند، پس از ۴ سال موفق به اخذ مدرک ليسانس خواهند شد.

سطح بتا: کسانی که دارای ديپلم نظام قديم، مدرک پيش دانشگاهی و يا فوق ديپلم باشند تحصيل را از اين سطح آغاز می‌کنند. طول دوره ليسانس برای کسانی که تحصيل را از اين سطح آغاز نمايند ۳ سال می‌باشد.

amirali"

هدوستان
مالزی

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com