سه شنبه, 12 نوامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5377
 بازدید امروز : 721
 کل بازدید : 3750013
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > دانشگاه مالایا 
دانشگاه مالایا

University of Malaya - UM

دانشگاه مالایا (UM) تنها دانشگاه دولتی مالزی است كه در داخل شهر كوالالامپور قرار دارد و از مركز شهر با مترو حدود ۲۰ دقيقه فاصله دارد. اين دانشگاه که يکی از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنياست که در تمام رشته‌ها تا مقطع دکتری مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی می‌باشد.

در دانشگاه UM، دوره‌های كارشناسی ارشد و دكترا به زبان انگليسی اما دوره كارشناسی به صورت مالايی وانگليسی برگزار می‌گردد. بنابر این اقدام در مقطع کارشناسی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. در حال حاضر سهمیه کمی جهت جذب دانشجویان بین المللی از طرف دانشگاه در نظر گرفته شده و دانشگاه چیزی حدود 5% از کل داوطلبین را از دانشجویان بین المللی انتخاب می کند. این طرح به طور آزمایشی توسط دانشگاههای دولتی مالزی در حال اجراست و در سال های آینده این ظرفیت افزایش خواهد یافت.

این دانشگاه با اکثر دانشگاه‌های معتبر و طراز اول جهان در آمریکا و اروپا و اقیانوسیه تفاهم نامه علمی برای تبادل استاد و دانشجو و انجام پژوهش های مشترک امضا کرده است .

  • در دانشگاه مالایا رشته‌های متنوع به سه صورت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می‌شود:
  1. Course work
  2. By research
  3. Course work and Dissertation
  • دوره هاي تخصص پزشكی در مالزی و دانشگاه مالایا به صورت فوق ليسانس پزشكی ارائه می‌شود و مدرك پزشكی عمومی صادره از ايران به عنوان ليسانس پزشكی ارزیابی می‌شود.
  • حداقل نمره زبان برای دانشگاه UM آیلتس "6" و تافل کاغذی "550" می‌باشد که برای گرفتن پذیرش اجباری نیست در صورت نداشتن نمره زبان مجبور به گذراندن حداکثر تا سه ترم زبان خواهید بود

درخواست پذیرش برای ایرانیان تنها از دفتر نمایندگی این دانشگاه در ایران امکانپذیر است هزینه اپلای سنگین بوده و ملبغ 350 دلار امریکا میباشد.

amirali"

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com