شنبه, 17 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5144
 بازدید امروز : 802
 کل بازدید : 3399878
 بازدیدکنندگان آنلاين : 18
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > مالزی  > دانشگاه مالایا 
دانشگاه مالایا

University of Malaya - UM

دانشگاه مالایا (UM) تنها دانشگاه دولتی مالزی است كه در داخل شهر كوالالامپور قرار دارد و از مركز شهر با مترو حدود ۲۰ دقيقه فاصله دارد. اين دانشگاه که يکی از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنياست که در تمام رشته‌ها تا مقطع دکتری مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی می‌باشد.

در دانشگاه UM، دوره‌های كارشناسی ارشد و دكترا به زبان انگليسی اما دوره كارشناسی به صورت مالايی وانگليسی برگزار می‌گردد. بنابر این اقدام در مقطع کارشناسی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. در حال حاضر سهمیه کمی جهت جذب دانشجویان بین المللی از طرف دانشگاه در نظر گرفته شده و دانشگاه چیزی حدود 5% از کل داوطلبین را از دانشجویان بین المللی انتخاب می کند. این طرح به طور آزمایشی توسط دانشگاههای دولتی مالزی در حال اجراست و در سال های آینده این ظرفیت افزایش خواهد یافت.

این دانشگاه با اکثر دانشگاه‌های معتبر و طراز اول جهان در آمریکا و اروپا و اقیانوسیه تفاهم نامه علمی برای تبادل استاد و دانشجو و انجام پژوهش های مشترک امضا کرده است .

  • در دانشگاه مالایا رشته‌های متنوع به سه صورت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می‌شود:
  1. Course work
  2. By research
  3. Course work and Dissertation
  • دوره هاي تخصص پزشكی در مالزی و دانشگاه مالایا به صورت فوق ليسانس پزشكی ارائه می‌شود و مدرك پزشكی عمومی صادره از ايران به عنوان ليسانس پزشكی ارزیابی می‌شود.
  • حداقل نمره زبان برای دانشگاه UM آیلتس "6" و تافل کاغذی "550" می‌باشد که برای گرفتن پذیرش اجباری نیست در صورت نداشتن نمره زبان مجبور به گذراندن حداکثر تا سه ترم زبان خواهید بود

درخواست پذیرش برای ایرانیان تنها از دفتر نمایندگی این دانشگاه در ایران امکانپذیر است هزینه اپلای سنگین بوده و ملبغ 350 دلار امریکا میباشد.

amirali"

هدوستان
مالزی

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com