دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5005
 بازدید امروز : 1425
 کل بازدید : 3478045
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > مالزی  > دانشگاه UPM 
دانشگاه UPM

University Putra Malaysia - UPM

دانشگاه پوترا مالزی با قدمتی هفتاد ساله هم سن و سال دانشگاه تهران است. در سال‌های اخير به تبع رشد چشمگير کشور مالزی، دانشگاه پوترا سرمایه گزاری بالایی برای تحقيقات و تحصيلات تکميلی و پژوهش‌های کاربردی انجام داده است و با نگاهی به فهرست دانشکده‌ها و مراکز تحقيقاتی و رشته‌های بسيار متنوع این دانشگاه متوجه گستردگی اين دانشگاه خواهيد شد.

شرايطی نظير تنوع رشته‌ها، انگليسی زبان بودن، شهريه‌های ارزان، شانس گرفتن بورس، اعتبار بالا از نظر وزارت خانه‌های علوم و بهداشت، اعتبار جهانی، امکانات بسيار خوب علمی و رفاهی و خوابگاهی، این دانشگاه را به یکی از دانشگاه‌های مطلوب جهت ادامه‌ی تحصیل تبدیل می‌نماید.

در دانشگاه پوترا رشته های متنوع به دو صورت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می‌شود:

  1. Course work
  2. Course work and Dissertation
  • دوره تحصیل کارشناسی ارشد حدود دو سال تا دو سال و نیم به طول می‌انجامد.
  • دوره‌های دکتری در دانشگاه پوترا تنها به یک طریق و آن هم با برگزاری کلاس‌های درس و گذراندن پایان نامه( Course work + Research ) انجام می‌پذيرد .
  • حداقل نمره زبان برای دانشگاه UPM آیلتس "6" و تافل کاغذی "550"/ تافل اینترنتی "80" می‌باشد. داشتن حداقل نمره زبان برای گرفتن پذیرش اجباری نیست بلکه داشتن نمره زبان آیلس 5 ویا pbt 450 برای گرفتن پذیش موقت اجباری ایست که مجبور به گذروندن ترم زبان در دانشگاه خواهید شد.

amirali"

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com