چهارشنبه, 20 نوامبر 2019
لوگو

 


                       EN      FR      PR                          

@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

 تماس رایگان و  سریع با تیم

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5197
 بازدید امروز : 868
 کل بازدید : 3758973
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
آسیا
تماس قوری-آیلتس
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > دانشگاه UPM 
دانشگاه UPM

University Putra Malaysia - UPM

دانشگاه پوترا مالزی با قدمتی هفتاد ساله هم سن و سال دانشگاه تهران است. در سال‌های اخير به تبع رشد چشمگير کشور مالزی، دانشگاه پوترا سرمایه گزاری بالایی برای تحقيقات و تحصيلات تکميلی و پژوهش‌های کاربردی انجام داده است و با نگاهی به فهرست دانشکده‌ها و مراکز تحقيقاتی و رشته‌های بسيار متنوع این دانشگاه متوجه گستردگی اين دانشگاه خواهيد شد.

شرايطی نظير تنوع رشته‌ها، انگليسی زبان بودن، شهريه‌های ارزان، شانس گرفتن بورس، اعتبار بالا از نظر وزارت خانه‌های علوم و بهداشت، اعتبار جهانی، امکانات بسيار خوب علمی و رفاهی و خوابگاهی، این دانشگاه را به یکی از دانشگاه‌های مطلوب جهت ادامه‌ی تحصیل تبدیل می‌نماید.

در دانشگاه پوترا رشته های متنوع به دو صورت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می‌شود:

  1. Course work
  2. Course work and Dissertation
  • دوره تحصیل کارشناسی ارشد حدود دو سال تا دو سال و نیم به طول می‌انجامد.
  • دوره‌های دکتری در دانشگاه پوترا تنها به یک طریق و آن هم با برگزاری کلاس‌های درس و گذراندن پایان نامه( Course work + Research ) انجام می‌پذيرد .
  • حداقل نمره زبان برای دانشگاه UPM آیلتس "6" و تافل کاغذی "550"/ تافل اینترنتی "80" می‌باشد. داشتن حداقل نمره زبان برای گرفتن پذیرش اجباری نیست بلکه داشتن نمره زبان آیلس 5 ویا pbt 450 برای گرفتن پذیش موقت اجباری ایست که مجبور به گذروندن ترم زبان در دانشگاه خواهید شد.

amirali"

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com

© Copyright 2008-2019  All Rights Reserved.