دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5426
 بازدید امروز : 1467
 کل بازدید : 3478087
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > مالزی  > ورود اول به مالزی 
ورود اول به مالزی

سلام  خلاصه و مفید درباره ویزای مالزی  در اختیار شما

 

پيش از اين مسافران ايراني مالزي تنها مي‌توانستند در بدو ورود از يك ويزاي دو هفته‌اي توريستي بهره‌مند شوند ولي با قانون جديد به مسافران ايراني مالزي در بدو ورود يك ويزاي سه ماهه اعطا خواهد شد. اين در حالي است كه اداره رواديد مالزي اين هفته اعلام كرد كه 20 هزار نفر از مسافراني كه طي سال گذشته با ويزاي توريستي از كشورهاي مختلف وارد مالزي شده‌اند از بازگشت به كشورشان خودداري كرده‌اند. از اين رو اين اداره اعطاي ويزاي توريستي به مسافراني كه از جنوب هند به مالزي مي‌آيند را تا روشن شدن تكليف مسافران قبلي كه در مالزي مانده‌اند، متوقف كرد. پيش از آن نيز مالزي محدوديت‌هايي را براي اعطاي ويزاي كار به برخي از كشورها به دليل روشن نبودن تكليف مسافران قبلي به حالت تعليق درآورده بود. علي‌رغم اين مشكلات و با بررسي اين موضوع كه عدم بازگشت در بين مسافران ايراني نزديك به صفر است اين تصميم جديد را اتخاذ كرده است. مالزي مجازات‌ بسيار شديدي براي اقامت بدون مجوز در اين كشور اعمال مي‌كند كه ميزان آن بين 10 هزار رينگيت مالزي جريمه نقدي و 5 سال حبس و اخراج از اين كشور است كه حد آن به وسيله قاضي مشخص مي‌شود.

براي تهيه ويزاي Single Entery ، مدارك زيررابهمراه مبلغ 62000 ریال پول نقد به آدرس سفارت مالزي ميبريد وبعدازتحويل مدارك ، حدود 6 7روز بعد ويزاي شما آماده خواهد بود .

مدارك :

يك عكس 3*4

دعوت نامه یا پذیرش دانشگاه و کپی آن

برگه تمکن مالي بانك ( ضمانت بانكي ) معادل 6000 دلار(معادل شش میلیون تومان) که در حساب شخص متقاضی یا پدر وی به زبان انگلیسی موجود باشد، این رسید می تواند به ریال باشد.

اصل و كپي صفحه اول پاسپورت

اصل بلیط (رفت) یا رزرو بلیط و کپی آن

آدرس سفارت : خيابان ولنجك - بين خيابان هجدهم و بيستم - پلاك 46

مراجعه روزهای یکشنبه الی پنجشنبه، 9-12 صبح تلفن: 3-22404081

بعد از ثبت نام در دانشگاه ، ویزای شما توسط دانشگاه به ویزای دانشجویی (Multi Entry) یک یا دوساله تبدیل خواهد شد.

امیرعلی"

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com