يكشنبه, 18 نوامبر 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15488
 بازدید امروز : 228
 کل بازدید : 3400194
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
اروپا
تماس فوری- نرخ ارز

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره اروپا > نروژ > تحصیل در دانشگاههای نروژ  
تحصیل در دانشگاههای نروژ

دانشگاه های نروژ

درود بر همه.. به تیتر توجه کنید و خوب بخونید"  نروژ دارای تعداد زیادی دانشگاه هستش که معروف هاش" عبارتند از :

دانشگاه های عمومی   Universities in Norway

  1. Norwegian University of Life Sciences  UMB
  2. Norwegian University of Science and Technology  NTNU
  3. University of Agder  UiA
  4. University of Bergen  UiB
  5. University of Nordland  UiN
  6. University of Oslo  UiO
  7. University of Stavanger  UiS
  8. University of Tromsø  UiT

دانشگاه اسلو(UiO):دانشگاه اسلو بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه نروژ  دارای دانشکده های حقوق،پزشکی،دندانپزشکی ،فلسفه،هنر،علوم طبیعی،علوم اجتماعی،علوم انسانی و الاهیات .مقطع کارشناسی در این دانشگاه فقط به زبان نروژی است و در عین حال حدود 40 رشته در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شه .دوره دکترا در این دانشگاه 3 ساله هست .این دانشگاه چهاربار برنده جایزه نوبل در رشته های شیمی،فیزیک و اقتصاد(2 بار) شده است .

دانشگاه برگن(UiB):دانشگاه برگن در شهر زیبا و تاریخی برگن و حدود 14500 دانشجو داره . دانشکده های حقوق،علوم انسانی،ریاضیات و علوم طبیعی،پزشکی و دندانپزشکی،روانشناسی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به پذیرش دانشجو می کنه.

دانشگاه صنعتی NTNU:دانشگاه تکنولوژی NTNU واقع در شهر دانشجویی تروندهایم دومین دانشگاه بزرگ نروژ و از معتبرترین دانشگاههای اروپاست . این دانشگاه حدود  20000دانشجو از سراسر دنیا داره و شامل هفت دانشکده و 53 دپارتمان می باشد . این دانشگاه در رشته های فنی مهندسی و علوم پایه بسیار معتبر و در عین حال در رشته های هنر،پزشکی و علوم انسانی نیز فعاله . 30 رشته در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شه معمولا . این دانشگاه ارتباط تنگاتنگی با بخش صنعت در نروژ ایجاد کرده است .

دانشگاه علوم زیستی نروژ(UMB:(UMB) ( Norwegian University of Life Sciences با 150 سال قدمت ( تاسئیس سال 1859 به عنوان مدرسه کشاورزی )دانشگاهی کوچیک واقع در شهر آس (نزدیک اسلو) بوده و حدود 3000 دانشجو ( 250 نفر در مقطع PhD ) داره . این دانشگاه دارای 8 دپارتمان در رشته های علوم حیوانی و زیستی ،شیمی،محیط زیست،مواد غذایی،بیوتکنولوژی،ژنتیک و سایر رشته های مرتبط به علوم زیستی می باشد و در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا پذیرش میکنه.

دانشگاه آگدر(UiA):دانشگاهی جدید که در سال 1994 بنیان نهاده شد و اکنون حدود 8500 دانشجو دارد . این دانشگاه دارای 5 دانشکده علوم و مهندسی ، اقتصاد و علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، تربیت بدنی و هنرهای زیبا می باشد . 20 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 7 رشته در مقطع دکترا تدریس میشه.

دانشگاه استونگر(UiS):این دانشگاه واقع در شهر نفتی استونگر به شکل رسمی در سال 2005 افتتاح و 8300 دانشجو در 3 دانشکده داره و بیشتر در زمینه رشته های مرتبط به صنعت نفت اعتبار دارد .


امیرعلی/ تیم دانشجویی جهان تحصیل   "دوشنبه    دي ١٣٨٩

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com