دوشنبه, 25 مارس 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7228
 بازدید امروز : 1548
 کل بازدید : 3478168
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا >  هند > NAAC چیست؟ 
NAAC چیست؟

NAAC: National Assessment And Accreditaiton Council

           ارزیابی ملی و شورای اعتباربخشی 

سلام  به همه     دوستان جهت اطلاع از اینکه دانشگاه های هندوستان در چه رده ای از NAAC قرار دارند را با ایمیل من در ارتباط باشید تا لیست کامل که به صورت pdf تنظیم شده را واستون ارسال کنم.

این سازمان تمامی موسسات - کالج هاو دانشگاه های هندوستان رو به 3  (گروه A-B-C ) ارزشیابی میکنه که گروه A در بالاترین گروه قرار داره و وزارت علوم و تحقیقات ایران هم بر اساس ارزشیابی NAAC این دانشگاه ها یا کالج ها رو مورد ارزشیابی قرار میده و مدارک تحصیلی رو تایید میکنه.

مثلا: موسسات آموزش عالی فهرست شده در NAAC برای رشته های غیر فنی :

    1) دانشگاه های دارای رتبه A برای کلیه مقاطع تحصیلی

    2) کالج ها وانستیتوهای بارتبه +B به بالا تامقطع کارشناسی و با رتبه A تا مقطع کارشناسی ارشد  مورد تایید وزارت علوم هستند.


جهت اطلاع بیشتر و به روز با ایمیل با من در ارتباط باشید.

سرافراز در پناه حق

امیرعلی

 

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com