دوشنبه, 16 سپتامبر 2019
لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6197
 بازدید امروز : 1133
 کل بازدید : 3638352
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > آسیا > مالزی  > بانک های مالزی 
بانک های مالزی

بانکهای مالزی:

در این پست  فهرست و آدرس سایت های بانک مالزي را بر اساس اطلاعات موجودی که تونستم در سایت بانک مرکزی مالزی بدست بیارم رو براتون مینویسم.

بانکهای تجاری:

             Affin Bank Berhad        www.affinbank.com.my

             Alliance Bank Malaysia Berhad www.alliancebank.com.my       

             AmBank (M) Berhad        www.ambg.com.my

             Bangkok Bank Berhad        www.bangkokbank.com.my

             Bank of America Malaysia Berhad www.bankamerica.com.my        

             Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Malaysia) Berhad       www.bk.mufg.jp/english/malaysia/index.html

             CIMB Bank Berhad       www.cimbbank.com.my

             Citibank Berhad      www.citibank.com.my 

             EON Bank Berhad      www.eonbank.com.my

             Hong Leong Bank Berhad      www.hlb.com.my    

             HSBC Bank Malaysia Berhad      www.hsbc.com.my

             May Bank  Banking Berhad      www.maybank2u.com.my

             OCBC Bank (Malaysia) Berhad      www.ocbc.com.my

             Public Bank Berhad      www.publicbank.com.my

             RHB Bank Berhad www.rhb.com.my      

             Standard Chartered Bank Malaysia Berhad www.standardchartered.com.my      

             The Bank of Nova Scotia Berhad www.scotiabank.com.my      

          The Royal Bank of Scotland Berhad      www.abnamromalaysia.com

           United Overseas Bank (Malaysia) Berha    . www.uob.com.my

بانکهای اسلامی:

             Affin Islamic Bank Berhad www.affinbank.com.my      

             Al Rajhi Banking & Investment Corporation (Malaysia) Berhad      www.alrajhibank.com.my

             AmIslamic Bank Berhad www.amislamicbank.com.my      

             Asian Finance Bank Berhad www.asianfinancebank.com      

             Bank Islam Malaysia Berhad      www.bankislam.com.my

             Bank Muamalat Malaysia Berhad www.muamalat.com.my      

             CIMB Islamic Bank Berhad www.commerce-tijari.com     

             EONCAP Islamic Bank Berhad    www.eoncap-islamicbank.com.my

             Hong Leong Islamic Bank Berhad www.hlib.com.my    

             Kuwait Finance House (Malaysia) Berhad    www.kfh.com.my

             RHB Islamic Bank Berhad   www.rhbislamicbank.com.my


امیر علی

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com