دوشنبه, 26 فوريه 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7471
 بازدید امروز : 77
 کل بازدید : 3194090
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > قاره آسیا > مالزی  > کالج زبان آيمك 
کالج زبان آيمك

درود بر بازدیدکنندگان

دراین پست میخوام کالج هایی که دورههای زبان بر گزار میکنند رو معرفی کنم  که شما هم بتونید خوب تصمیم بگیرید تا به بهترین نتیجه برسید .

 دوره های جامع زبان انگلیسی از مبتدی تا آیلتس

IMEC     :International Malaysia Education Center

مرکز آموزش زبان IMEC متعلق به گروه کمپانی های Country Heights ، از شرکت های بزرگ و معتبر مالزی هست که در زمینه های مختلفی از جمله آموزش فعالیت داره. مجتمع IMEC در یکی از شهرک های متعلق به گروه Country Heightsبه نام Country Heights Kajang در جنوب شهر کوالالامپور قرار گرفته  و تا مرکز کوالالامپور در شرایط عادی ترافیک حدود 30 تا 40 دقیقه فاصله داره.

توضیحاتمو با این مرکز شروع میکنم چون پیشنهاده من به شما ایرونیای عزیز در درجه اول این موسسه هست .

امکانات کامل زندگی از جمله سوپر مارکت، بانک، رستوران و غیره نیز برخوردار هست.

کلاس های زبان

کلاس های فشرده زبان انگلیسی 

کلاس های فشرده هفته ای 5 روز از دوشنبه تا جمعه صبح ها از ساعت 10 تا 12.5 و بعد از ظهرها از ساعت 2 تا 4.5 برگزار می شوند. حداکثر تعداد دانشجویان در هر کلاس 20 نفر میباشد.

مدارک لازم برای ثبت نام

1-      یک سری کامل ترجمه رسمی از آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات

2-      کپی  صفحه اول  پاسپورت

3-      1 قطعه عکس ( به اندازه کافی خودم تکثیر میکنم)

اسکان و خوابگاه

خوابگاه های IMEC در 2 محل متفاوت قرار دارند که بر مبنای ظرفیت به دانشجویان اختصاص داده می شوند.

خوابگاه های اصلی در همان ویلاهای شهرک Country Heights Kajang هستند که به صورت تمام مبله و با امکانات کامل (تخت، کولر، آبگرمکن، یخچال، مایکرویو، گاز، تلویزیون و ماهواره و غیره) در اختیار دانشجویان قرار می گیرند.

هر واحد ویلایی دارای 3 اتاق خواب است که هر اتاق به یک دانشجو تعلق می گیرد و آشپزخانه و نشیمن مشترکاً استفاده می شوند. در صورت پر بودن این خوابگاه ها، مجتمع های آپارتمانی نوساز و مبله در نزدیکی محل آیمک قرار دارند که از آنها جهت اسکان دانشجویان استفاده خواهد شد و سرویس رفت و آمد از آیمک به محل این خوابگاه ها و بر عکس نیز فراهم می باشد.

هزینه ی اسکان در خوابگاه های ویلایی آیمک ماهانه بین 850 تا 1000 رینگیت (حدوداً 250 تا 300 دلار آمریکا) است و تمام اتاق ها به صورت مستقل و یکنفره ارائه می شوند. چنانچه دانشجو همراه با خانواده در حال تحصیل باشد می تواند یک واحد ویلایی کامل را اجاره نماید که در آن صورت هزینه ی ماهانه 2450 رینگیت (تقریباً معادل 780 دلار) خواهد بود.

با ورود به خوابگاه های IMEC ، استفاده از سایر امکانات شهرک Kajang Country Heights مانند استخر، بدن سازی و غیره به صورت رایگان امکان پذیر است.

شهریه، هزینه ها و نحوه پرداخت

1- هزینه ورودی و ثبت نام اولیه دانشگاه: معادل 3200 رینگیت که در ایران و در زمان تحویل مدارک پرداخت می شود.

* این هزینه شامل هزینه ثبت نام در IMEC ، هزینه درخواست و هماهنگی ویزا از سوی IMEC، و هزینه های خاص دانشجویان خارجی می باشد.

2- شهریه: 12,356 رینگیت (تقریباً معادل 3860 دلار آمریکا)

3- هزینه دوره های آمادگی آیلتس: دوره های آمادگی آیلتس در 3 سطح برگزار می شوند. سطح 1 و 2 که هر کدام 24 ساعت تدریس را شامل می شوند، هرکدام 1250 رینگیت (تقریباً 370 دلار) و سطح 3 که شامل 36 ساعت تدریس می شود 1550 رینگیت (تقریباً 455 دلار) هزینه دارند. 

3- بیمه: 250 رینگیت برای کل دوره (تقریباً معادل 79 دلار آمریکا)

دوشنبه اول هر ماه ترم های تحصیلی آغاز می شه.

  هر 8 هفته 2 ترم تحصیلی محسوب می شه. 

دوره های آمادگی آیلتس

3 سطح دوره ی آمادگی آیلتس در نظر گرفته شده است که خاص داوطلبان شرکت در این آزمون می باشد.

با توجه به اینکه آیمک مرکز رسمی تست و آزمون آیلتس نیز می باشد، داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس پس از گذراندن 3سطح آمادگی، نیازی به مراجعه به بریتیش کانسیل جهت امتحان دادن ندارند و در خود مرکز آیمک می توانند در آزمون شرکت کنند.

این مرکز اخذ حداقل نمره 5.5در آزمون آیلتس آکادمیک را برای دانشجویان خود تضمین می کنه.


تیم دانشجویی جهان تحصیل

هدوستان
مالزی

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com