يكشنبه, 22 ژوئيه 2018

 

Share ا 

لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8436
 بازدید امروز : 368
 کل بازدید : 3335272
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
جهان تحصیل

پیام کوتاه

 

لینکهای مفید

                محل تبلیغات شما در اینجا

zwani.com myspace graphic comments
 

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > مطالب عمومی > مشمولان سربازی 
مشمولان سربازی

شرايط جديد خروج موقت دانشجويان مشمول از كشور

معاون اجتماعي سازمان نظام وظيفه از شرايط جديد خروج موقف دانشجويان مشمول از كشور خبر داد.

سرهنگ حجت الله واعظي نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرايط خروج موقت دانشجويان مشمول از كشور افزود: در سفرهاي علمي كه صرفاً ‌شامل ارائه مقاله در كنفرانسهاي بين‌المللي و فرصت مطالعاتي براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري است مشمول بايد مبلغ وديعه 50 ميليون ريال به صورت نقد پرداخت كند.

وي ادامه داد: در سفرهاي نيمه علمي شامل شركت در آزمونهاي زبان، شركت يا بازديد از نمايشگاهها، شركت در كارگاههاي آموزشي حداكثر يك ماهه، ثبت يا نمايش اختراعات و سفرهايي كه مرتبط با رشته تحصيلي است مشمول بايد مبلغ وديعه 50 ميليون ريال نقد و 10 ميليون ريال به صورت چك بپردازد.

معاون اجتماعي سازمان وظيفه عمومي با بيان اينكه اين قوانين از اول آذرماه امسال اجرايي مي شود افزود: در خصوص ساير سفرها نيز مرجع تائيد واحد دانشگاهي دانشجو خواهد بود كه برابر قوانين درخواست دانشجو را اعلام مي كند.

رئيس سازمان نظام وظيفه عمومي گفت:   مشمولاني که قبل از پايان سال 82 از کشور خارج شدند و حداقل دو سال در آن کشور ساکن بوده‌اند از سال جاری میتوانند با  پرداخت 10  ميليون تومان از خدمت سربازي معاف شوند زاد کمند همچنین گفت:اکر مشمولی قبل از 18 سالگی به خارج از کشور برود و در آنجا دیپلم گرفته و در یکی از دانشگاههای معتبر و مورد تائید وزارت علوم تحصیل کند میتواند معافیت تحصیلی بگیرد و در غیر این صورت مشمولان شامل فعالیت تحصیلی نشده و تنها تا زمان پایان تحصیل میتوانند 2 بار در سال اجازه تردد به کشور را دارند.رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده گفت:برخی خانواده ها مشکل جدی در پرداخت این مبلغ داشتند که با هما هنگی های بعمل امده یکی از بانکهای کشور اقدام به واگذاری وام به این مشمولان خواهد  نمود.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

.

.

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com