سه شنبه, 12 نوامبر 2019

 

Share ا 

 2008-2019

لوگو

           

               EN      FR     PR      


@EMAIL:Jahantahsil

gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8745
 بازدید امروز : 700
 کل بازدید : 3749992
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
جهان تحصیل

پیام کوتاه

لینکهای مفید

به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > عمومی > مشمولان سربازی 
مشمولان سربازی

شرايط جديد خروج موقت دانشجويان مشمول از كشور

معاون اجتماعي سازمان نظام وظيفه از شرايط جديد خروج موقف دانشجويان مشمول از كشور خبر داد.

سرهنگ حجت الله واعظي نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرايط خروج موقت دانشجويان مشمول از كشور افزود: در سفرهاي علمي كه صرفاً ‌شامل ارائه مقاله در كنفرانسهاي بين‌المللي و فرصت مطالعاتي براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري است مشمول بايد مبلغ وديعه 50 ميليون ريال به صورت نقد پرداخت كند.

وي ادامه داد: در سفرهاي نيمه علمي شامل شركت در آزمونهاي زبان، شركت يا بازديد از نمايشگاهها، شركت در كارگاههاي آموزشي حداكثر يك ماهه، ثبت يا نمايش اختراعات و سفرهايي كه مرتبط با رشته تحصيلي است مشمول بايد مبلغ وديعه 50 ميليون ريال نقد و 10 ميليون ريال به صورت چك بپردازد.

معاون اجتماعي سازمان وظيفه عمومي با بيان اينكه اين قوانين از اول آذرماه امسال اجرايي مي شود افزود: در خصوص ساير سفرها نيز مرجع تائيد واحد دانشگاهي دانشجو خواهد بود كه برابر قوانين درخواست دانشجو را اعلام مي كند.

رئيس سازمان نظام وظيفه عمومي گفت:   مشمولاني که قبل از پايان سال 82 از کشور خارج شدند و حداقل دو سال در آن کشور ساکن بوده‌اند از سال جاری میتوانند با  پرداخت 10  ميليون تومان از خدمت سربازي معاف شوند زاد کمند همچنین گفت:اکر مشمولی قبل از 18 سالگی به خارج از کشور برود و در آنجا دیپلم گرفته و در یکی از دانشگاههای معتبر و مورد تائید وزارت علوم تحصیل کند میتواند معافیت تحصیلی بگیرد و در غیر این صورت مشمولان شامل فعالیت تحصیلی نشده و تنها تا زمان پایان تحصیل میتوانند 2 بار در سال اجازه تردد به کشور را دارند.رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده گفت:برخی خانواده ها مشکل جدی در پرداخت این مبلغ داشتند که با هما هنگی های بعمل امده یکی از بانکهای کشور اقدام به واگذاری وام به این مشمولان خواهد  نمود.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

.

.

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com