يكشنبه, 21 آوريل 2019
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6264
 بازدید امروز : 117
 کل بازدید : 3487052
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

""همه امور با تخفیف ویژه45% "" به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. انجام امور اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای سوئد(در مقاطع لیسانس،ارشد،(دکتری بورسیه) و کالج زبان- مالزی(تمامی مقاطع تحصیلی )-نروژ(لیسانس ، ارشد)-کانادا(لیسانس ، ارشد) -هندوستان(تمامی مقاطع تحصیلی)-فرانسه(ارشد و (دکتری بورسیه)-آمریکا(فقط تحصیلی) - انگلستان(دانشگاه ها و کالج های زبان)دانمارک(ارشد . دکتری)-بلژیک(ارشد و دکتری و کالج زبان فرانسوی)- آلمان( لیسانس،ارشد(مشروط بر دوره زبان-بدون داشتن مدرک زبان ) دکتری(بورسیه) - و اوکراین در ( مقاطع دیپلم-لیسانس-ارشد -پزشکی-دندانپزشکی-داروسازی (با کمترین هزینه در اروپا ) و انجام امور مربوط به Blue Card (کارت آبی در 9 کشور ) و کاری در کشور های آلمان-سوئد-پرتغال-هندوستان- فرانسه-بلژیک و اوکراین توسط تیم مقیم جهان تحصیل در 11 کشور با 45% تخفیف ویژه برای سال 2018 -2019 . ""همه امور تخفیف ویژه45%""صفحه اصلی > قاره آسیا > مالزی  > زندگی در مالزی 
زندگی در مالزی

 زندگي در مالزی

به به دوستان    در این پست زندگی در مالزی رو میخوام یه شرح کوچولو بدم.

خوب دوستان  "  همه ی شما میدونید که "مراحل زندگی در هر کشور به چند دسته تقسیم میشه.   که من در اینجا به مالزی اشاره میکنم.

مسکن -خوراک -حمل و نقل - هزینه ی دانشگاه        که در هر پست جداگانه توضیح میدم  .

در كل" مالزياييها مردمي با زندگيهاي بسيار ساده هستند و تجملات در زندگي آنها جايي ندارد. سعی کنید شما هم در دوران دانشجویی اینطور باشید. همه در خانه هاي بسيار ساده و با وسايل ساده زندگي ميكنند. البته محله هايي به خصوص در پايتخت وجود دارد كه متعلق به خارجيها است و زندگي در آنها كاملا با تمام مالزي متفاوت است. هزينه هايي كه در اينجا آورده ميشود هزينه زندگي در خارج از اين محله ها است. هزينه زندگي در محله هاي خارجي نشين مالزي (مانند امپنگ) تقريبا دو برابر اين هزينهها ميباشد.

خوراک:     مالزياييها معمولا خيلي كم در خانه غذا ميخورند و معمولا در رستوران غذا ميخورند و افرادي پرخور هستند به همين دليل قيمت مواد غذايي معمولا ارزان است. براي مثال گوشت كيلويي 21 رينگيت، مرغ 8 رينگيت و برنج 6 رينگيت است. بيشتر غذاي افراد معمولا از مرغ تشكيل شده است. با توجه به آبوهواي مالزي، ميوه و سبزيجات معمولا وارداتي هستند به همين دليل ميوههايي كه متعلق به مالزي نيست.

در مجموع و به طور متوسط در هر ماه هر خانواده دو نفري 2000 رينگيت هزينه دارند كه به آن هزينه دانشگاه و هزينه مسافرت به ايران نيز افزوده ميشود و سالانه 33000 رينگيت ميشود. در زمان ورود به مالزي و براي تهيه كردن يك زندگي  نياز به هزينه هاي بالغ بر 10000 رينگيت ميباشد كه بايد هزينه خريد ماشين را نيز به آن اضافه كرد.

دوستان به این نکته توجه کنید که قیمت رینگت باتوجه به نوسان جهانی الان .......تومان هست.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

هدوستان
مالزی
Contacts us  / Map  / Home page / About us

 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com