چهارشنبه, 15 اوت 2018
لوگو

 تماس با تیم جهان تحصیل

   Jahantahsil@gmail.com

ID Skype :  Jahantahsil

Telegram : @Jahantahsil


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6090
 بازدید امروز : 620
 کل بازدید : 3357322
 بازدیدکنندگان آنلاين : 20
آسیا
تماس قوری-آیلتس

 

درود بر شما بازدیدکنندگان عزیز پارسی , به وبسایت" تیم دانشجویی جهان تحصیل" خوش آمدید. > این وبسایت حاوی 400 صفحه ، اطلاعات مربوط به امور تحصیلی ، زندگی و کار در 14 کشور میباشد / کلیه امور و ارتباطات کاملا رایگان بوده و نلاش داریم در حد امکان شما را بدون هزینه های گزاف به دانشگاه یا کشور مورد نظرتان جهت ورود کمک کنیم.صفحه اصلي > قاره آسیا > مالزی  > زندگی در مالزی 
زندگی در مالزی

 زندگي در مالزی

به به دوستان    در این پست زندگی در مالزی رو میخوام یه شرح کوچولو بدم.

خوب دوستان  "  همه ی شما میدونید که "مراحل زندگی در هر کشور به چند دسته تقسیم میشه.   که من در اینجا به مالزی اشاره میکنم.

مسکن -خوراک -حمل و نقل - هزینه ی دانشگاه        که در هر پست جداگانه توضیح میدم  .

در كل" مالزياييها مردمي با زندگيهاي بسيار ساده هستند و تجملات در زندگي آنها جايي ندارد. سعی کنید شما هم در دوران دانشجویی اینطور باشید. همه در خانه هاي بسيار ساده و با وسايل ساده زندگي ميكنند. البته محله هايي به خصوص در پايتخت وجود دارد كه متعلق به خارجيها است و زندگي در آنها كاملا با تمام مالزي متفاوت است. هزينه هايي كه در اينجا آورده ميشود هزينه زندگي در خارج از اين محله ها است. هزينه زندگي در محله هاي خارجي نشين مالزي (مانند امپنگ) تقريبا دو برابر اين هزينهها ميباشد.

خوراک:     مالزياييها معمولا خيلي كم در خانه غذا ميخورند و معمولا در رستوران غذا ميخورند و افرادي پرخور هستند به همين دليل قيمت مواد غذايي معمولا ارزان است. براي مثال گوشت كيلويي 21 رينگيت، مرغ 8 رينگيت و برنج 6 رينگيت است. بيشتر غذاي افراد معمولا از مرغ تشكيل شده است. با توجه به آبوهواي مالزي، ميوه و سبزيجات معمولا وارداتي هستند به همين دليل ميوههايي كه متعلق به مالزي نيست.

در مجموع و به طور متوسط در هر ماه هر خانواده دو نفري 2000 رينگيت هزينه دارند كه به آن هزينه دانشگاه و هزينه مسافرت به ايران نيز افزوده ميشود و سالانه 33000 رينگيت ميشود. در زمان ورود به مالزي و براي تهيه كردن يك زندگي  نياز به هزينه هاي بالغ بر 10000 رينگيت ميباشد كه بايد هزينه خريد ماشين را نيز به آن اضافه كرد.

دوستان به این نکته توجه کنید که قیمت رینگت باتوجه به نوسان جهانی الان .......تومان هست.

تیم دانشجویی جهان تحصیل

 

هدوستان
مالزی

The Student Team Of JahanTahsil

At the moment we active in 14 countries such as

Australia - Sweden - Malaysia - Norway - Portugal - Denmark - Cyprus - Netherlands - Canada - India -French-Belgium - America and the UK
Contacts us  / Map  / Home page / About us
 ID Skype :  Jahantahsil  / Telegram : @Jahantahsil /  Email: Jahantahsil@gmail.com