جمعه, 16 آوريل 2021
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


تمدید همکاری با کاریابی فدرال کار جهت اخذ بلوکارت
ایجاد شرایط جدید برای هموطنان عزیز
سلام بازدید کننده عزیز مدتی هست که دنیا با اراده خدای بزرگ، گرفتار ویروسی شده که تمامی نظم و قوانین خود ساخته را تحت تاثیر گذاشته ،که به حتم این بلا را میتوان در جهت صلح و آرامش بشر مثبت دانست که بشر امروزه تصمیم بگیرد مرزهای ساخته خود را بردارد که براحتی بتوان در هر کجا از این گیتی حیات کرد . عزیزان از حدودا سال 2015 تیم ما در بخش بلوکارت - کار در اروپا همکاری هایی با علاقه مندان به این نوع از مهاجرت داشته که این دسته از عزیزان جهت کار و زندگی در حوزه بلوکارت - کارت آبی در حدوا 15 کشور اروپایی ورود شده و مهاجرت خود را با یک شیوه صحیح آغاز کردند .
 ١٠:٥٠ - جمعه ٣٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لیست مشاغل کاری آلمان 2020
لیست سفید مهاجرت کاری برای مشاغل شناخته شده در آلمان 2020
Whitelist Immigration of professional into recognized occupations لیست سفید مهاجرت حرفه ای برای مشاغل شناخته شده در آلمان: به موجب بند 6 (2) تبصره 1 شماره 2 آئین نامه اشتغال کار آلمان: مهاجرت متخصصان به مشاغل شناخته شده زبر مورد قبول است . آژانس فدرال کار آلمان (Bundesagentur für Arbeit، BA) مشخص کرده که برای پر کردن جای خالی در مشاغل زیر با متقاضیان خارجی در رابطه با بازار کار آلمان قابل توجیه است.
 ١١:٢٧ - چهارشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاوت دانشگاه با Hochschule در آلمان
تفاوت دانشگاه با Hochschule در آلمان
تفاوت های بنیادی دانشگاه با Hochschule در آلمان
بعد از سرزدن به قسمت مراکزآموزشی و مقاطع تحصیلی شاید شما که علاقه مند به تحصیل در ??آلمان هستید هنوز تفاوت دانشگاه با هخشوله یا Hochschule و Universität را نمی‌دانید و اینکه کدام را برای تحصیل انتخاب کنید و الزاما فرق بین این دو در چیست . در این جا سعی شده تا به این سوال پاسخ جامع و خوبی بدهیم.
 ٢٠:٥٣ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
تقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری:
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری
قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری: ضروری است متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور از تاریخ 1398/04/01 برابر با 2019/06/22 صرفأ در دانشگاه‌های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، ثبت نام رسمی نمایند. لذا مدارک صادره از دانشگاه‌های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد،
 ١٥:٥٤ - سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فساد در سوئد - خبر جهان تحصیل
فساد اداری در سوئد،نروژ،دانمارک،فنلاند
فساد اداری مشکلی برای کشورهای اروپای شمالی
سویدن و کشورهای دیگر اروپای شمالی از دیدگاه بین‌المللی کشورهایی تلقی می‌شوند که میزان فساد اداری خیلی اندک را دارند، ولی براساس سازمان بین‌المللی شفافیت، فساد اداری در این کشورها بیشتر شده‌است.
 ١٢:٢٥ - سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاوره رایگان جهت،تحصیل در هند,تحصیل در سوئد, تحصیل در نروژ , تحصیل در دانمارک , تحصیل در آلمان ,تحصیل در اسپانیا,تحصیل در انگلیس,تحصیل در اوکراین,تحصیل در اسلواکی،تحصیل در بلژیک,تحصیل درفرانسه,تحصیل درکانادا, کمک هزیته تحصیلی
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.
راهنمای تحصیل،زندگی،کار در کانادا هند مالزی آمریکا سوئد نروژ دانمارک آلمان انگلیس پرتغال استرالیا اوکراین اسپانیا بلژیک اسلواکی
 ٠٦:٤٥ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقصدی ایده‌آل برای نخبگان و دانشجویان بین‌المللی
آمریکا دیگر مقصدی ایده‌آل برای نخبگان و دانشجویان بین‌المللی نیست
تهران - ایرنا - به تازگی گزارشی از بلومبرگ منتشر شده که عقب ماندن آمریکا در رقابت جذب افراد مستعد با کاهش اقبال دانشجویان بین المللی (از جمله دانشجویان ایرانی) به این کشور را نشان می‌دهد.
 ٢١:٣٠ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
UK ELT providers
English UK annual conference, London
UK ELT providers from across the country convened in London for English UK’s annual conference on 19-20 May, making time to network over drinks as well as sharing insight on the shape of the industry through seminars and panel sessions.
 ١٥:٤٢ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات درمانی کشور با کمبود پرستار روبروست عکس: Ingvar Karmhed/ TT.
کناره‌گیری پرستاران به دلیل سنگینی کار در سوئد
شماری از پرستاران در بیمارستان‌های مختلف در سوئد..
شماری از پرستاران در بیمارستان‌های مختلف به ویژه در منطقه‌ی یوتالاند غربی، سال گذشته مجبور شدند به دلیل کمبود پرستار، به جای بیش از ۳۰۰ پرستار تمام‌وقت کار کنند. بسیاری از این پرستاران، از کار خود استعفا داده و
 ٠٨:٥٤ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات رایگان و نامحدود مترجم برای تازه‌واردان است
توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود- سوئد
حزب مودرات خواهان توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود به تازه‌واردان شد
امروز در دومین روز هفته سیاستمداران یا Almedalen فرصت سخنرانی رهبر حزب مودرات بود که توجه خود را روی هم‌پیوستگی اجتماعی و اهمیت فراگیری زبان سویدنی برای تازه‌واردان معطوف داشت. یکی از پیشنهادهای مطرح شده توقف ادامه خدمات رایگان و نامحدود مترجم برای تازه‌واردان است.
 ٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهاجرت به کانادا ( با مجوز رسمی - نماینده رسمی برای متقاضیان ایرانی و هندی )
مهاجرت به کانادا ( ویزای کار - ویزای مهارت کاری- ویزای دانشجویی ) work visa-skill work visa-student visa
درود خدمت بازدیدکنندگان عزیز از مه 2019 تیم دانشجویی جهان تحصیل در بخش کانادا ، با به همرا داشتن مجوز رسمی و ...
 ٢٣:٥٦ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کانادا تمایل دارد دارندگان ویزای دانشجویی مقیم دائم شوند
مهاجرت به کانادا از طریق تجربه اشتغال کانادایی
برخلاف دشوارتر شدن شرایط روشهای اقامت دائم کانادا، به نظر می رسد دولت کانادا به مراتب آسان تر از قبل برای متقاضیان خارجی از جمله ایرانیان ویزای دانشجویی صادر می کند. برای اخذ ویزای دانشجویی، متقاضیان باید ابتدا از یک موسسه آموزشی در کانادا پذیرش بگیرند. ویزای دانشجویی از نوع ویزاهای موقت بوده و در حالت عادی پس از اتمام دوره آموزشی منقضی شده و دارندگان ویزای دانشجویی باید به کشور خود بازگردند. اما از آنجا که دولت فعلی کانادا به مقوله مهاجرت و تاثیرات مثبت آن به ویژه بر اقتصاد کشور ارزش زیادی قائل است، تمایل زیادی به اقامت دائمی فارغ التحصیلان خارجی در کانادا دارد.
 ٠٩:٢٩ - جمعه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه پذیرش مهاجرت نیروی متخصص کبک تغییر کرد
آقای دیوید هورتل وزیر کنونی مهاجرت استان کبک کانادا
از دوم ماه آگوست ۲۰۱۸ (۱۱ مرداد ۱۳۹۷) اداره مهاجرت استان کبک تغییرات عمده ای را در برنامه مهاجرت به روش نیروی متخصص این استان اعمال می کند. نحوه درخواست و پذیرش پرونده، لیست رشته تحصیلی و همچنین جدول امتیازبندی از مهمترین موارد در روش جدید هستند که دستخوش تغییرات شده اند.
 ٠٩:٢٤ - جمعه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
روش جدید مهاجرت به مناطق اطراف ونکوور با تاسیس بیزینس
(Entrepreneur Immigration — Regional Pilot)
اداره مهاجرت استان بریتیش کلمبیا روش مهاجرت جدیدی را معرفی کرد که به متقاضیان این امکان را می دهد تا با تاسیس یک کسب و کار در شهرها اطراف مناطق مرکزی و پرجمعیت استان (اطراف شهرهایی مانند ونکوور) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این روش که با نام مهاجرت کارآفرینی منطقه ای معرفی شده است (Entrepreneur Immigration — Regional Pilot) از اوایل سال ۲۰۱۹…
 ٠٩:٢٠ - جمعه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایتالیا
ماتئو سالوینی: مهاجران یک کشتی را در مدیترانه دزدیده‌اند.
ماتئو سالوینی، وزیر کشور ایتالیا می‌گوید که مهاجران یک کشتی باری که آنها را از امواج دریا نجات داده، ربوده‌اند و اکنون در مسیر حرکت به سمت کشور مالت یا لامپدوزا در ایتالیا هستند.
 ٠٦:٢٢ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>

 

Flag Counter