سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 455 | بازدید امروز : 23752 | کل بازدید : 19650612 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > نروژ > سبک زندگی نروژی 
سبک زندگی نروژی

سلام خدمت دوستان عزیزم.برای یک مهاجرت هوشمندانه بعد از زبان ،آشنایی با فرهنگ مردم اون کشور اهمیت زیادی داره پس بهتره باهم یه نگاهی به پست جدید مون بنداریم.

 

سبک زندگی نروژی

سبک زندگی نروژی به شدت با زمان صرف شده برای تحصیل و کار مرتبط است. با افزایش توقعات از دسترسی حرفه ای و شخصی ، تعادل کار / زندگی بیشتر و بیشتر شده است.

 

liefestyle

نروژی ها در طول هفته و سال به سختی مطالعه و کار می کنند - اما در زمان استراحت هم خوب  استراحت می کنند. متوسط ​​یک هفته کاری شامل پنج روز کاری هفت و نیم ساعته است.غالبا نروژی ها آخر هفته را تعطیل می کند. سلامتی خوب و یک شیوه زندگی فعال مهم است. عصرها و تعطیلات آخر هفته غالباً مملو از فعالیت ها است ، از اجرای تئاتر و کنسرت گرفته تا فعالیت در فضای باز و ورزش. نروژی ها همچنین به افرادی پرماجرا تبدیل شده اند که عاشق سفر هستند.

یک شیوه زندگی گاه به گاه و غیر رسمی
A Casual and Informal Way of Life

نروژی ها به طور کلی ساده پوش هستند - اغلب روی لباس های عملی و راحت تمرکز می کنند. این امر در محیط های آموزشی و حرفه ای نیز منعکس می شود.

شایان ذکر است که در سالهای اخیر تغییر قابل توجهی رخ داده است. در ادامه با ظهور سبک مینیمالیستی نوردیک / اسکاندیناوی ، شاهد افزایش تعداد نروژی ها با لباس رسمی (خوش لباس) - جوان و پیر هستیم. همین گرایش به تشریفات در سایر زمینه های زندگی عمومی ، به عنوان مثال در مکالمه و بحث های عمومی نیز مشهود است. . این یک نشانه است که نروژی ها ، در نتیجه افزایش جهانی شدن و شکوفایی ، آموخته اند که با آداب و رسوم مورد انتظار سازگار شوند.

وقت آزاد - عصرها ، آخر هفته ها و تعطیلات
Why

در مقایسه با سایر کشورها ، مردم نروژ وقت آزاد زیادی دارند. نروژی ها مطمئناً نه تا پنج کار دارند ، اما بعد از ظهرها و عصرها تعطیلات دارند - علاوه بر این تقریباً هر شنبه و یکشنبه و همچنین تعطیلات کریسمس ، عید پاک و تابستان.

رتبه فوتبال (فوتبال) و هندبال در بین محبوب ترین فعالیت های تفریحی کودکان و نوجوانان قرار دارد. دویدن ، دوچرخه سواری و شنا همچنین به شکل های ورزش محبوب تری تبدیل شده اند. با این وجود ، اسکی که شایسته آن است که ورزش ملی نامیده شود ، و نوری که در آن نروژ نتایج کلاس جهانی کسب می کند.

Free Time – Evenings, Weekends and Holidays

نروژی ها همچنین دوست دارند در بیرون از منزل باشند و اغلب برای پیاده روی های کوتاه یا طولانی در مزارع ، جنگل ها و کوه ها می روند. الاچیق های معمولی نروژی در یک مکان روستایی یافت می شود - . انجمن نوردی نروژی 500 کابین در سرتاسر کشور فعالیت دارد که برای همه در دسترس است.

نروژی ها همچنین فعالیت های اوقات فراغت آرام را دوست دارند. انها  از خواندن کتاب لذت می برن ، و با خوشحالی خود را در یک کتاب خوب جلوی شومینه غوطه ور می کنند، کارهای سوزن دوزی انجام می دهند یا با خانواده بازی های تخته ای را انجام می دهند.

یک سبک زندگی جدید

نروژی ها همیشه به سفر علاقه داشته اند. تعطیلات شهرها معمولاً در شهرهای مهم اروپا رایج است ، اما سفرهای بین اقیانوس اطلس نیز در حال افزایش است. این جوانان تمایل دارند که بیشتر از والدین  خود سفر کنند و وقت و هزینه بیشتری را در رستوران ها و بارها بگذرانند.

تعداد رستوران ها در نروژ رو به افزایش است و تقریباً هر نوع فرهنگ غذایی ملی ارائه می شود - از ژاپنی و ویتنامی گرفته تا مکزیکی و سومالی. غذاهای نروژی نیز وضعیت خود را دوباره بدست آورده است - از Maeemo در اسلو گرفته تا Lysverket در برگن. غذاهای جدید نروژی اغلب به دلیل تمرکز روی استفاده از رویکرد تازه به مواد محلی - بخصوص ظرافت های غذاهای دریایی ، به عنوان "نئو-نوردیک" یا حتی "نئو-فیوردیک" توصیف می شود.

kafe

نروژی ها نیز قهوه خود را دوست دارند. البته لازم به ذکر است که نروژی ها قهوه را با روشی کمی متفاوت از بسیاری از کشورهای اروپایی می نوشند. اگر کسی شما را برای قهوه دعوت کند ، معنای خاصی دارد. این بدان معناست که "بگذارید بنشینیم و در مورد قهوه صحبت کنیم". en ta en kaffe به معنای اختصاص زمان برای خانواده ، دوستان یا همکاران است. کیفیت قهوه قبلاً از اهمیت کمتری برخوردار بوده است ، اما این امر با گذشت سالها تغییر کرده است. اسلو اکنون به عنوان یکی از بهترین شهرهای قهوه مخصوص دنیا شناخته می شود

ادمین -امیر -بخش نروژ / تیم دانشجویی جهان تحصیل

تحصیل،زندگی،کار در نروژ

 

Flag Counter