دوشنبه, 20 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3557 | بازدید امروز : 2157 | کل بازدید : 19236720 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > آلمان > ويزاي دانشجويي آلمان 
ويزاي دانشجويي آلمان

درود بر شما متقاضیان خارجی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان

برای سفر به این المان  در اغلب موارد به ویزای دانشجویی نیاز داريد. در این پست به نکاتی درباره درخواست ویزای دانشجویی و مدارک و نحوه ارائه آن‌ها می‌پردازیم.

كدام كشور ها براي ورود به المان نياز به ويزاي دانشجويي ندارند؟  متقاضیان خارجی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان به ویزای دانشجویی نیاز دارند. البته متقاضیان تحصیل از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهایی نظیر نروژ و سوئیس برای اقامت دانشجویی در آلمان احتیاجی به دریافت ویزا ندارند.

در صورتي كه شما موفق به اخذ پذیرش دانشجویی شديد، می‌توانيد برای دریافت ویزای دانشجویی به سفارت  کشور آلمان در کشور محل سکونت خود مراجعه کنيد.

نکته : مراحل بررسی درخواست ویزای دانشجویی ممکن است هفته‌ها و یا ماه‌ها به طول انجامد و از همین رو توصیه ميكنيم، شما هايي كه پذيرش تحصيلي خود را دريافت كرده ايد،  زمان لازم برای اخذ ویزای دانشجویی را با توجه به زمان شروع ترم تحصیلی در نظر بگيريد.

برای دریافت ویزا باید به مواردی همچون نوع مقطع تحصیلی ، کشور محل سکونت و هدف وی از تحصیل در آلمان توجه ‌شود.

در صورت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آلمان و موافقت با درخواست ویزای دانشجویی، سفارت  آلمان در کشور محل سکونت شما  در ابتدا ویزای سه ماه  صادر خواهد کرد.

از این طریق زمینه سفر شما به آلمان مهیا می‌شود. سپس  باید پیش از اتمام مهلت ویزا به اداره اتباع خارجی در شهرداری شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و جهت تمدید ویزای دانشجویی أقدامات لازم را انجام دهيد.

واحد المان / جهان تحصيل

تحصیل در آلمان

 

Flag Counter