سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
لوگو


                       EN      FR      PR                           

  •   e.mail:jahantahsil@gmail.com   
  •            ID Skype :      Jahantahsil     
  •            Telegram :   @Jahantahsil     
  •        Whats app: +46-765196808     
  •           تماس رایگان و  سریع با تیم            

ابزار اینستا گرام
اروپا
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8775 | بازدید امروز : 22894 | کل بازدید : 19649754 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.صفحه اصلی > اروپا > دوره کوتاه مدت در اروپا 
دوره کوتاه مدت در اروپا

درود بچه های جهان تحصیل به بچه های ایران"  پستی چند منظوره برای دانشجویان و جویندگان کار


درودی از نوع دانشجویی و کاری "هم میهنان " دانشجویان حال و آینده ،فارغ التحصیلان آینده و حال ، آیا تا به حال در جستجوی راه حلی مناسب و مقرون به صرفه برای ورود به کشوری بوده اید ؟ آایا میدانید به غیر از برنامه های تحصیلی - دانشگاهی جهت شرکت و یا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راه های بسیاری برای ورود به کشورهای اروپایی هست ؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید که شرایط ورود در دوره های کوتاه مدت با ویزای کوتاه مدت به کشورهای اروپایی را دارید ؟ پاسخ ما مثبت است ، دوستان برای ورود به دوره های کوتاه مدت 6-12-18 ماهه که با ویزای 6 ماهه و یک ساله همراه خواهد بود میتوانید برنامه ی مهاجرتی خود را به یکی از کشورهای حوزه ی فعالیت تیم جهان تحصیل از جمله پرتغال ، مجارستان ، دانمارک ، قبرس ، سوئد وآلمان که می باشد تنظیم و اقدام نمایید.
حال برای ورود به چنین دوره هایی چه باید کرد و چه کسانی شرایط ورود به این دوره ها را دارند. با توجه به کشورهای اشاره شده که ما می توانیم  برای اخذ پذیرش دوره های کوتاه مدت در خدمت شما عزیزان باشیم . به استحضار میرسانیم که کلیه ی این کشورها در حوزه ی شینگن قرار دارند و ویزا های صادر شده از این کشورها جزء ویزاهای شینگن محسوب خواهد شد . یعنی افراد دارنده ی ویزا از هر یک از این کشورها می توانند به 27 کشور حوزه  شینگن جهت بازدید یا سفر کوتاه مدت وارد شوند. 
این بدان معنی است که بعد از ثبت نام در دوره ی مورد نظر و اخذ ویزا و ورود به آن کشور میتوان جهت سفر و آشنایی به کشورهای همسایه سفر داشته باشید و شرایط تحصیل ، زندگی و یا کار را از نزدیک لمس کنید.

سوال : چه افرادی شرایط مورد نیاز جهت اخذ پذیرش در این دوره ها را دارند ؟ 

پاسخ : 1) کلیه ی افراد بالای 18 سال . 2) حداقل مدرک دیپلم (12 ساله ) . 3) حداکثر سن 56 سال ( ولی پیشنهاد ما حداکثر سن 48 سال میباشد ) . 4) داشتن زبان انگلیسی در حد (آیلتس) با نمره ی 4 . 5) داشتن برنامه ی تحصیل و یا کاری بعد از اتمام دوره به منظور قانع ساختن (آفیسر) جهت اخذ ویزا . 6) داشتن منبع مادی برای هزینه ی دوره جهت واریز به دانشگاه بعد از دریافت ویزا . 7) داشتن منبع مادی جهت هزینه ی زندگی در مدت تحصیل دوره ی مورد نظر و ارائه دادن سند مالی ان به سفارت ، که در هر کدام از کشورها متفاوت است.

سوال : ما به چه اشخاصی این دوره ها را پیشنهاد می کنیم ؟

پاسخ : دوستان  تجربه ی چند ساله ی ما نشان داده است که بسیاری از هموطنان ما در ایران عزیز برای ورود به دانشگاه یا ایجاد شرایط کار در کشور های مختلف دچار ضعف هایی هستند . یکی از مهم ترین این ضعف ها که می توان به ان اشاره کرد ندانستن و یا نداشتن مدرک  زبان انگلیسی و یا زبان بومی هر کشور می باشد .

ایمیل های ارسالی از طرف برخی از دوستان نشانگر این موضوع است که این افراد برای ادامه ی تحصیل دانشگاهی و یا ایجاد شرایط مناسب کاری نیاز به مدارکی دارند که مستلزم زمان می باشد .

حال برای این قبیل از دوستان دو را وجود دارد: 1- ارائه کلیه مدارک بعد از آماده سازی 2- شرکت در دوره کوتاه مدتی که به آن اشاره شد.

چون برای شرکت در این دوره طبق موارد گفته شده نیار به مدرک زبان انگلیسی (آیلتس یا تافل یا بومی) نیست .چرا ،چون که یکی از بخشهای ارائه شده در این دوره ها زبان انگلیسی - زبان بومی کشور مورد نظر است که هر دانشجو در زمان تعیین شده میتواند شرایطی که قبل از ورود به کشور مورد نظر را نداشته در این دوره ها فراهم سازد.

برای مثال دوستی بنام ساسان طی ایمیل ارسالی به ما از تعجیل در پروسه پذیرش صحبت و از نداشتن مدرک زبان حکایت ....به نظر میرسد که این چنین دوره هایی برای دوستانی که شرایطی شبیه به ساسان عزیز دارند موقعیت مناسبی باشد .بلکه با شرکت در این دوره ها میتوان شرایط را برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا ایجاد کار در ماههای آتی بعد از اتمام دوره مورد نظر فراهم ساخت.

دوستان مسیر اعلام شده مسیر آسانی نیست و بسیار سخت ولی آسان برای افرادی که هدفمند برنامه خود را نوشته و به راحتی میتوانند از حداقل زمان خود بیشترین بهره را ببرند.

نکته 1: برای ثبت نام در چنین دوره هایی ابتدا باید مدارک ذکر شده را برای ما ارسال کنید تا بعد بررسی اولیه ال جی بی لی تی  یا تائید مدارک شما را از واحد مورد نظر به شما عرض نماییم .

نکته 2: هزینه دوره های 6 ماه و 1 ساله را 3000 یورو تا 10000 یورو در نظر داشته باشید .

نکته 3: به کلیه افرادی که برنامه تحصیلی و کاری در کشور محل تحصیل خود را دارند ویزا تعلق خواهد گرقت.

نکته 4: یکی از مزیت های این دوره ها داشتن ویزای همراه میباشد که به همسر و فرزندان  زیر 18 سال تعلق میگیرد.

هشدار: خواهشا" و صمیمانه از شما عزیزان خواستاریم به هر دلیلی حقیقی یا حقوقی که برنامه پناهندگی در کشوری را دارید از دوره ها جهت ورود به حوزه اروپا استفاده نکنید . چرا، چون که، با چنین حرکتی حق کسانی که واقعا" قصد ادامه تحصیل و یا ایجاد کار بعد از اتمام این دوره ها را در کشور مورد نظر دارند پایمال خواهد شد درخواست ما را صمیمانه بپذیرید.

نکته 5: معمولا" سالانه، هر 3 ماه یکبار در این دوره ها اقدام برای پذیرش امکان پذیر است.

نکته 6: هزینه چنین دوره هایی در کشور های مجارستان ،پرتغال،سوئد،قبرس ،دانمارک  متفاوت است و جهت هرگونه سوال جزئئ تری میتوانید با ما در ارتباط باشید.

نکته7: مدت زمان پروسه پذیرش در این دوره ها توسط تیم جهان تحصیل 45 تا 90 روز کاری خواهد بود (بعد از بررسی اولیه)

نکته8: کلیه روادید اخذ ویزا بعد از پذیرش دانشگاه توسط خود متقاضی  درکشور ایران امکان پذیر است.

نکته 9: داشتن پاسپورت با حداقل 1 سال اعتبار الزامیست.

نکته 10: ارائه انگیزه نامه توسط متقاضی الزامیست که در صورت نیاز به کمک،  ما همیار شما خواهیم بود.

نکته 11: کلیه دوره ها در کالج های وابسته به دانشگاه برگزار خواهد شد.

نکته 12: تعداد پذیرفته شدگان در این دوره ها محدود است (جهت اطلاع بیشتر با ما در ارتباط باشید)

نکته 13: در حال حاضر تیم جهان تحصیل نماینده 2 دانشگاه در 2 کشور برای ایرانیان میباشد.

*** کلیه مدارک ابتدا توسط ایمیل و بعد از تایید در صورت لزوم برای ما پست خواهد شد .

*** تعداد افراد همراه  متقاضی در ابتدای بررسی مدارک باید اعلام شوند.

*** به تعداد محدودی از کالج ها و دانشگاه هایی که این دوره ها را برگزار میکنند ویزای دانشجویی تعلق میگیرد .

امیدواریم که گفتنی ها گفته شده باشد ، در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات دیگر میتوانید از طریق ابزارهای تعیین شده با ما در ارتباط باشید . سعی بر آن شده است که در پست های جداگانه های شرایط هر کشور را به صورت جدا توضیح داده باشیم.

کلیه اطلاعات فقط و فقط به درخواست متقاضیان  و بازدیدکنندگان جمع آوری شده و بر اصل حقیقت و درستی نیز مصمم خواهیم بود.

تیم جهان تحصیل هیچ گونه نمانیده حقیقی یا حقوقی به غیر از افراد معرفی شده نداشته و ندارد و کلیه امور مشاوره فقط از طریق ابزارهای تعیین شده در قسمت مدیریت امکان پذیر است.

به زودی نماینده قانونی خود را که از وکلای پایه 1 دادگستری ،مقیم ایران- تهران هستند جهت انجام امورات مربوطه به شما جستجوگران و مهاجران آینده اعلام خواهیم داشت.

 

بدرود/ تیم دانشجویی جهان تحصیل

دوره های کوتاه مدت-دوره های زبان

 

Flag Counter