سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


  چاپ        ارسال به دوست

خدمات رایگان و نامحدود مترجم برای تازه‌واردان است
توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود- سوئد

حزب مودرات خواهان توقف خدمات ترجمه رایگان و نامحدود به تازه‌واردان شد

امروز در دومین روز هفته سیاستمداران یا Almedalen فرصت سخنرانی رهبر حزب مودرات بود که توجه خود را روی هم‌پیوستگی اجتماعی و اهمیت فراگیری زبان سویدنی برای تازه‌واردان معطوف داشت. یکی از پیشنهادهای مطرح شده توقف ادامه خدمات رایگان و نامحدود مترجم برای تازه‌واردان است.

حزب مودرات پیشنهاد کرده افرادی که اقامت دارند نباید از امکان مترجم رایگان بیش از این به گونه نامحدود مستفید شوند و فقط دادگاه‌ها را از این امرمستثنی کرده‌.

اولف کریسترشون می‌گوید: اگر فردی می‌خواهد در سویدن زندگی کند باید زبان سویدنی را یاد بگیرد. از همین جهت خدمات رایگان ترجمه که بگونه نا محدود در حال حاضر ارائه می‌شود پیام معکوس می‌فرستد. اینکه دهه‌ها می توان بدون یادگیری زبان در سویدن زندگی کرد. او در ادامه با اشاره به خدمات نامحدود ترجمانی گفت: این نشانه خیلی بد برای افرادی است که تازه وارد سویدن می‌شوند. رهبر حزب مودراد گفته که در مواردی چون دادگاه‌ها و دیگر مواقع خاص این خدمات برای افرادی که اقامت دایم دارند و به مترجم نیازد دارند باید ارائه شود.

یکی از پیشنهادهای دیگر برای شاگردان تازه‌وارد مطرح شد. این پیشنهاد خواهان جایگزینی مضمون زبان سویدنی و یا ریاضی بجای مضمون "انتخاب شاگر" است. مضمون انتخاب شاگرد فرصتی برای شاگردان مکتب است تا به انتخاب خود مضمونی از مضامین مکتب را بیشتر مورد تمرکز و توجه قراردهد.

روز گذشته و در نخستین روز آغاز هفته سیاستمداران که بصورت سنتی در جزیره گوتلند برگزار می‌شود، رهبر حزب محیط زیست سخنرانی کرد. رهبر جدید حزب محیط زیست پر بولُند در جریان سخنرانی خود به شدت از اصراف در مصرف کالاها انتقاد کرد. او از اصراف در خرید و جامعه‌ای که مواد و کالاها را دور می‌ریزد انتقاد کرد و مشخصا انتقاد او متوجه بازار لباس بود. پر بولُند گفت: به طور اوسط در هفته ما یک نوع پوشاک یا لباس می‌خریم و این در حالی است که ۸۱ درصد سویدنی ها هنوز شاکی از این اند که لباس کافی ندارند. یک سوم ما انقدر لباس داریم که به مشکل در الماری/کمد را می‌بندیم.

سیاسی


٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٧٢    /    تعداد نمایش : ٦٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

Flag Counter