سه شنبه, 28 سپتامبر 2021
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


  چاپ        ارسال به دوست

روش جدید مهاجرت به مناطق اطراف ونکوور با تاسیس بیزینس

(Entrepreneur Immigration — Regional Pilot)

اداره مهاجرت استان بریتیش کلمبیا روش مهاجرت جدیدی را معرفی کرد که به متقاضیان این امکان را می دهد تا با تاسیس یک کسب و کار در شهرها اطراف مناطق مرکزی و پرجمعیت استان (اطراف شهرهایی مانند ونکوور) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این روش که با نام مهاجرت کارآفرینی منطقه ای معرفی شده است (Entrepreneur Immigration — Regional Pilot) از اوایل سال ۲۰۱۹ به مدت محدود ۲ سال پذیرش خواهد داشت.

در این روش متقاضیان قبل از تشکیل پرونده باید در قالب یک سفر تحقیقاتی به کانادا و شهر انتخابی خود در استان سفر کرده و طرح توجیهی قابل قبولی که نحوه تاسیس یک کسب و کار جدید در شهر مربوطه را تشریح می کند تدوین کنند. پس از تشکیل پرونده اصلی و قبولی در استان، دولت کانادا به متقاضی و تمام خانواده ایشان ویزای اقامت ۲ ساله ارائه خواهد کرد. با انجام و عملی کردن طرح توجهی پس از ورود به کانادا، متقاضی می تواند قانونا اقامت موقت خود و خانواده را به اقامت دائم تبدیل کرده و سپس شهروندی کانادا را دریافت کند.

برخی از شرایط این روش مهاجرت به شرح زیر می باشد:

۳ سال سابق مدیریت
تملک ۳۰۰،۰۰۰$ کانادایی دارایی منقول و غیر منقول
سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰،۰۰۰$ جهت تاسیس یک بیزنس جدید در شهرهای واجد شرایط استان بریتیش کلمبیا
ارایه مدرک زبان آیلتس حداقل نمره ۴
اعضای متخصص تیم حقوقی و تجاری شرکت ایمی گلوب که خود ساکن استان بریتیش کلمبیا هستند متقاضیان محترم را در تمام مراحل تشکیل پرونده، از اخذ ویزای اولیه و همراهی در سفر تحقیقاتی، تدوین طرح توجهی قبل قبول تا اخذ ویزای نهایی همراهی و یاری خواهند کرد. برای تشکیل پرونده با ما تماس بگیرید.

برای جزئیات بیشتر مطالب صفحه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا به روش منطقه ای (جدید! ۲۰۱۹) را مطالعه فرمایید.


٠٩:٢٠ - جمعه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

Flag Counter