دوشنبه, 20 سپتامبر 2021
به وبسایت تیم دانشجویی جهان تحصیل خوش آمدید. * WWW.JAHANTAHSIL.COM بازدیدکننده عزیز، در نظر داشته باشید که کلیه تعهدات از قبیل انعقاد توافق نامه ها (قراردادها) فقط در صورتی که از ایمیل jahantahsil@gmail.com ارسال شود دارای ارزش است. و هیچ نماینده ای ، با نام جهان تحصیل ،اجازه دریافت مبلغ و انعفاد قرارداد را ندارد.


  چاپ        ارسال به دوست

بلوكارت

انجام أمور بلوكارت در آلمان و فرانسه و بلژيك

کار در اروپا - چگونه؟
عزیزان از حدودا سال 2015 تیم ما در بخش بلوکارت - کار در اروپا همکاری هایی با علاقه مندان به این نوع از مهاجرت داشته که این دسته از عزیزان جهت کار و زندگی در حوزه بلوکارت - کارت آبی در حدوا 15 کشور اروپایی ورود شده و مهاجرت خود را با یک شیوه صحیح آغاز کردند .

نکنه قابل ذکر این است که این دسته از افراد یاد شده خود از ابتدا تا انتهای کار حضور داشته و به معنای تمام کلمه خودشان امورشان را پیگری کردند و با همسر و فرزندان خود به کشور مورد نظر کاریشان ورود کردند .

چگونه: تیم جهان تحصیل در این بخش یعنی گرفتن بلوکارت( کار در اروپا ) تمامی اموری را که باید متقاضیان انجام دهند با کمک متقاضی و سازمان های مربوط در آلمان-فرانسه - سوئد و ... (کشور های عضو بلوکارت) پیگیری میکند
که ، بزرگترین امتیاز این روش این است که خود متقاضی از ابتدای کار خود تا انتها از نحوه چگونگی آن باخبر هست و به صورت 100 درصدی امور و مراحل را مانیتورینگ میکند و به صورت کامل با این امور آشنا خواهد شد .
امتیاز دوم را میتوان به هزینه های انجام کار اشاره کرد که 50% از هزینه معمول شرکتی کمتر خواهد بود .
جهت اطلاعات از نحوه انجام کار و ... با ما در تماس باشید .

0046-765196808 :whats app
e.mail: jahantahsil@gmail.com

قبل از ارسال سوالات خود میتوانید از داشتن شرایط اولیه جهت اقدام با خبر شوید .
1- حداقل لیسانس
2-حداکثر 46 سال و در صورت بالاتر بودن مدارک کاری و دانشگاهی بیشتر
3- تصمیم حتمی شما جهت مهاجرت

جهت اطلاعات در مود بلوکارت- کارت آبی اروپا - کار در اروپا به بخش ویژه آن از طریق منوی اصلی بالا میتوانید اطلاعاتی را کسب کنید .
🔷لطفا درخواست ميكنيم به موارد زير توجه فرماييد:
◀️آماده سازي مدارك،تصميم و ثبت نام قطعي را به روز هاي آخر موكول نكنيد.
◀️اين طرح با در نظر گرفتن 5% تخفيف ويژه ،شامل 15% تخفيف ميباشد.(چرا؟ تمامي امور و مراحل توسط بچه هاي جهان تحصيل انجام ميشود به كمك كارمند هاي رسمي فدرال كار و برخي ماركت جاب ها) و يكي از بهترين فرصت هاي موجود براي انجام بلوكارت براي ايرانيان هست.
◀️از ابتدا تا انتها از ايميل ،تلفن،آدرس متقاضي استفاده ميشود.(چرا؟اعتماد سازي،در جريان قرار دادن متقاضي از مراحل كاري،كمك به متعهد در امور،آموزش كامل انجام آن به متقاضي
◀️این طرح بلوكارت شامل 15% تخفيف است.(يعني: عددي معادل حدودا 400 يورو تخفيف.(چرا؟ چون ارزش انجام اين كار در كشور هاي ديگر همين مقدار است ، كمك گرفتن از خود متقاضي، استفاده از تجارب گذشته.)✨
◀️براي ارسال پرسش و پاسخ لطفا ايميل قبلي را تا انتها ريپلاي كنيد.

✨ما زنده بر آنيم كه آرام نگيريم
✨موجيم كه آرامش ما عدم ماست

♻️تيم دانشجويي جهان تحصيل/بلوكارت

https://t.me/Jahantahsil


١٩:٢٩ - پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٦٤    /    تعداد نمایش : ٩٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

Flag Counter